1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Hali İle İkola Tankım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde chib0000 tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Cevap: Yeni Hali İle İkola Tankım

Hayırlı olsun cem abi canavar gibi olmuş tek tavsiyem olacak oval taşlardan bulup dekoru değiştirisen tam süper olacak yeni akvaryum yeni dekorla gelsin yavrular artık inşallah...:nazar:super:gifsaygılar:gif

chib0000 bunu beğendi.
  2. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

Cem abi nazar değmesin.:nazar:

chib0000 bunu beğendi.
  3. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Teşekkürler Temel ağbi profilin altına eski tankı koymayı planlıyordum akşam denedim hatta tankı boşaltarak ama eşiminde benimde görüntü hoşumuza gitmedi profilide o amaçla yaptırdığım için 85 cm yaptırdım ve biraz yüksek oldu bakalım müsait bir zamanda profili keme işlemi yapılabiliyorsa kestirip kısaltmak var kafamda ama şu an değil bakalım

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Düşünerek yapmaya karar verirsen en güzeli olacaktır, acele etme bence de.

chib0000 bunu beğendi.
  5. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Sağol Bekir aynen dediğin gibi eski tankdaki suyu bir hafta önce değiştirmiştim hemen hemen hepsini yeni tanka aktardım işallah dediğin gibi çiftleşmeyi tetikler.

6. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Sağol İsmail o şirinenin aynısından bitane daha var bende ikizi ikisinide her fırsat buldukça ısırıyorum zaten :F

7. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc
  8. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Tankında biraz dekorunu değiştirdim nasıl olmuş...

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Cem hocam dekor süper olmuş.:nazar:Yanlız şuan akvaryumu boş olan üyeler varaliye:gifhatırlatayım.:DBöyle güzel kareler paylaşıp sıkıntıyı düşüyorlar.

10. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Dekoru beyendiğine sevindim İsmail....Hatırımda kalan seninde balıklar eli kulağında az kaldı ama harbiden bu işte beklemek çok zor oluyor ama sen iste yeterki onlar gelene kadar içine ben girerim tankın :D

cirol bunu beğendi.
  11. Muhammet Ali Ekiz

Muhammet Ali Ekiz

İsim:
    muhammet ali ekiz
    Cevap: Yenİ halİ İle İkola tankim

Abi balıkların gerçekten güzel ve sağlıklı görünüyor.İnşallah ilerde sağlıklı yavrularda alırsın.Bu arada dekorasyonda güzel olmuş
    ellerine sağlık.

chib0000 bunu beğendi.
  12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Cem hocam dekor değişiminden sonra durum nasıl ?.

13. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Aynen devam İsmail iki erkek yine köşeleri tutuyor ve ötekileri ortaya hapsediyor ama düne göre daha hareketlilik var sanırım dekor değişikliği biraz işe yaradı biraz böyle kalsın olmassa haftaya elimde farklı taşlar var onlarla aynı dekoru yapıcam taşların şekli ve rengi değişik olduğundan belki daha etkili olur

14. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Gerçi ne kadar dekor değişimi yapsanda erkek gözüne kestirdiği bölgeyi alacaktır.Şuan kolonide kaç erkek ve dişi var.

15. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

3 kesin belki 1-2 tane daha vardır ki var galiba ama ona yapabileceğim bir şey yok çünkü manisada erkekleri elimden çıkartabileceğim bir kişi veya akvaryumcu yok akvaryumcular trop görünce almıyorlar bahaneleri ben bunun için ayrı bir akvaryum ayıramam ama satarken öyle değiller üç kağıtçılar adamlara yer gösteriyorum buraya at bir şey olmaz diye sanki pacu akvaryumuna at demiş gibi veya elimdeki pacuymuş gibi muhamele görüyorum gülüp geçiyorum ne yapayım.

16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Cem hocam gün geçtikce erkekler arasında kavgalar dahada artacak.Elinden çıkaramaman kötü bu üremeyi bile etkileyecek.Gerçi hafta içi bir ayağın sürekli İstanbul'da Eminönü veya yakın yerlerdeki akvaryumculara sorsan alan olur diye düşünüyorum.

17. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

Eminönündeki akvaryumculardan alan olacaktır.

18. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Doğru alan olurda ben onu otobüsle nasıl getireyim kaç saatlik yol sabah oraya varıp işe gidiyorum anca öğleden sonra onu götürebilirim hayvana yazık dayanmaz birde havalarda sıcak şimdilik böyle kalacak yapıcak bir şeyim yok belki forumdan ihtiyarcı olan olur bakalım sizinde aklınızda olsun

19. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

Cem abi aslında otobüste gider gitmesine ama hava şartlarından dolayı dayanamazlar.

20. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Cem abi balıkların çok güzel dekorda güzel daha ne söylenebilinirki,masanın yapımında kullanılan demirlerin et kalınlığı kaç mm ona göre sağlamlığı hakkında fikir söylenebilir tabi birde yapan kişinin ustalığına kalmış bişey..

Sayfayı Paylaş