1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Mesajlar hakkında

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde rappier tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    Bazen yeni mesajları tıkladığımızda 2. ve 3. sayfalara geçerken konuların bazıları kayboluyor ve böylelikle bazı konuları atlayabiliyoruz.
    Kullanılan forum yazılımı destekler mi bilmiyorum ama yeni yazılan mesajlar kısmında çeşitli seçenekler olsa bence daha fayladı olur. Mesela diğer bazı forumlarda bu kısma tiklendiğinde en son girdiğinizden beri, dünden beri, son bir haftadır gibi alt menülerden seçim yapabiliyorsunuz. Böyle bir uygulamanın konu takibinde daha sağlıklı olacağı kanısındayım.

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Yeni Mesajlar hakkında

Değerlendirme yapılır , uygun kararlar verilir Mecit abi. :) Hakkımızda hayırlısı olsun.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Yeni Mesajlar hakkında

Mecit bey, son gelişinizden buyana okumadığınız konuları tıklarken atladığınız mesajlar olursa,okumadığım tüm konular ikonunu tıklarsanız tüm okunmamış mesajlarınız tarih sıralamasına göre karşınıza çıkacaktır. ;)

Okumadığınız tüm konulara tıklandığında tüm konular tarih sıralamasına göre çıktığı için,dünden beri,son bir hafta vs gibi ayrıntılara gerek yok sanırım. .8.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yeni Mesajlar hakkında

Okumadığım konulara eğer 2 gün, 1 hafta gibi seçenekler koyarsak birçok konu bilerek atlanabilir. Yeni en son konulara bakılarak önceki ve belkide önemli konular es geçilebilir diye düşünüyorum. :bilmem:

5. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    Yeni Mesajlar hakkında

Okumadığım tüm konular ikonunu göremedim ama yardımcı olursanız sevinirim.

6. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Okumadığınız tüm konuları görmek için öncelikle 'Yeni Mesajlar' ı görüntülemeniz gerekiyor.

Yeni Mesajların bulunduğu kısımda okumadığınız tüm konuları görüntülemek için;

Saygılar.

7. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    Yeni Mesajlar hakkında

Üst tarafta okunmuş say kısmını biliyorum, alt taraftakinide aynı menü gibi düşündüğümden dikkat etmemişim yardım için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş