1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeniden Kurduğum Tank ama Bu kez Bitkili

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Lexus_09 tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    Eski akvaryumumu öneriler ışığında bitkili akvaryuma cevirdim.cok ugrastırdı ama inşallah devam ettirebilirim...+ ve - neler var?yorumlarınız?

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      72,8 KB
      Görüntüleme:
      425
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      59 KB
      Görüntüleme:
      418
    nhtkmn, YIKIKTEMO ve Alparslan bunu beğendi.
  2. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Hocam sanki bitkiler biraz az gibi olmuş, biraz daha ekleme yapmalısın bana kalırsa, onun dışında dizayn çok güzel olmuş.

3. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    Sezer bey başlangıçta bilerek az bitki koymayı düşündüm,saglıklı ılarak yetiştirebildiğim sürece çoğaltacagım,özellikle taban bitkisini...

Sezer han bunu beğendi.
  4. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    Aklıma takılan bi konu var,akvaryumumda iç ve dış filtre aktif,hava motoruda sürekli kısık ayarda calışıyor.hava motoru olmazsa da olur mu?

5. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Akvaryumunuza şuan için hava takviyesi gerekli. Hava motorundan başka akvaryuma oksijen sağlayan birşey yoksa, bence şuanda hava motorunu kapatmayın.
    Bitkileriniz çoğaldığında ve geliştiğinde, yalnızca geceleri oksijen takviyesi yapmanız yeterli olacaktır.

6. Lexus_09

Lexus_09

Yer:
    İsviçre
    İsim:
    Gokhan Kaba
    Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.inşallah sağlıklı büyütebilirim tüm canlılarımı!

Sayfayı Paylaş