1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeniden malawi

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde polatcan tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. polatcan

polatcan

İsim:
    Nejat AYDIN
    Ufacık bir akvaryumla başladım. Sonra 60cm de canlı doğuranlar ,akabinde 200litreye geçiş ve Malawi çikletleri, akvaryum 300 litreye çıktı balıklar çoğaldı ,sumpa geçiş ve tropeus sevdası en çabuk da o bitti,büyük akvaryumları satıp 80cm bitkili ve karides serüveni ,tankta oluşan planarya baş belası ve yeniden malawiye dönüş.

Ekli Dosyalar:

2. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    Güzel bir serüven olmuş baktığınız balıklarında herbiri ayrı güzel sumpı 200 litre olan akvaryumdamı kullanıyorsunuz

polatcan bunu beğendi.
  3. polatcan

polatcan

İsim:
    Nejat AYDIN
    Şu anda sumplu akvaryum kalmadı elden çıkarttım 300litrelik ithal akvaryumdu güzel akvaryumdu ancak yüksekliği fazla eni dar olduğu için sevemedim.1 sene bile kullanmadan elden çıkarttım. Şu an sadece en alttaki beyaz akvaryum ve Malawiler kaldı. Fakat bitkili karides tankım çok güzeldi karidesler epey çoğalmışlardı ancak planarya denilen canlılar o kadar çoğalmıştı ki karides popülasyonunu bitme noktasına getirdi ve karides sevdasını da 1 yıl dolmadan bitirdi.Tek beslemediğim tür galiba Amerikan ciklitleri kaldı onlarda pek ilgimi çekmiyor.hayırlısı bakalım.

Sayfayı Paylaş