1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yerli Malı Kh Testi

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Saruman tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. Saruman

Saruman

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gökhan GÖKYAR
    Merhaba arkadaşlar, bugün bir arkadaşımla, merkezi Ankara da bulunan ****** firmasının mağazasına gittim.Müşteriden çok bir dost gibi karşılanmanın ve filtre kahve içmenin yanı sıra, hediye bir kaç ürün aldık.

Numune olarak verilen ****** Kh testini, eve gelir gelmez denedim. Salifertin saçma sapan şırınga ve portakal kırmızının nasıl bir renk olduğunu anlamaktansa ****** Kh testinin aniden değişen rengi ile çok başarılı bir ürün olduğunu söylemeliyim.

Salifert ile 11,5-12 arası çıkan test sonuçlarım, ****** Kh testi ile 11 çıktı. Forum ortamlarında Salifertin 1-2 puan fazla ölçtüğü söylenmekte, bu göz önüne alındığında ****** Kh testine geçer notu yıldızlı olarak verdim..

Ayrıca yerli malı ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran bu firmanın girişimciliğinin buradan da kutlamak istedim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Yerli Malı Kh Testi

Açıkçası benim de böyle yerli girişimlere sempatim vardır. Elbette ürün kalitesi yerinde olup buna bir de kullanıcı tecrübelerinin iyi yönde olması eklenince daha da memnum oluyorum. Yerli malı ürünlerde hobicinin bakış açısı vardır ve bazen bu bakış açısı ters teper. Örnek vermek gerekirse ****** tuz Meşhur ve kaliteli markalarla aynı fiyat hatta sanırım az daha pahalı. Hobici diyor ki 'yerli malı ama pahalı satıyorlar, ucuz olmalı' Tam tersi bir de bizim insanımızın ucuz yerli malına bakış açısını düşünelim ve ****** firmasının bu fiyat polikasını irdeleyelim. Fiyat Politikası doğru bana göre. İnşallah iyi yönde tecrübeler artar da kullanmıyor olduğum test kitlerini kullanmaya başlarım...yani bana test kiti satmayı başaran yegane firma olur.

tem02.gif

Saruman ve Courageous bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş