1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

YGS Sonuçları Açıklanmıştır!

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde hasanaytekin tarafından 28 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Aşağıdaki bağlantıdan sınav sonucunuzu ve puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Bu şifre olayları ile ilgili bir yorum yapmak istemiyorum. Fakat sonuç inanılır gibi değil...

http://sonuc.osym.gov.tr/

2. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel
    Cevap: YGS Sonuçları Açıklanmıştır!

İnsanların gözlerinin içine baka baka kandırdılar...Benimde kardeşim girmişti bu sınava..Çok şükür fena değil ama bu sınav şaibelidir...Biz tatmin olmadık yani...Neyse bu konularda çok doluyum fazla bişey yazmıyayım...!!!!

3. Muhammet Bekci

Muhammet Bekci

İsim:
    Muhammet Bekci

Orta derece sonucum...
    Ne iyi, ne kötü.

Zaten LYS de zorunlu olduğu için pek önemsemiyorum.

4. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER

Açıklayabildiler mi sonunda. Helal olsun. Sevgili şifreci abilerimizi kutlamamız gerekiyor. Sonuçta bizim için çalışıyorlar. (zuhaha)

5. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Bende ygs mahdurlarındanım. Arkadaşlar benim istediğim gibi olmadı malesef ve lys ye giremeceğim.Meslek lisesinde okuduğum için 2 yıllık üniversite geçiş hakkım var . Bunu kullanmak istiyorum.Ve bunun için herhangi bir puan a gerek varmı ? . Yada istersem isteğim üzerine gidebilirmiyim. ?

Sayfayı Paylaş