1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yitirdiğim minik dostlarımın anısına

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 27 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Komik gelebilir, saçma gelebilir. Anlayışla karşılarım. Pek çok kişi, hayvanların "MAL" olduklarını düşünürler. Hayvanlar pek çok insana göre sadece nefes alıp veren, beslenen, üreyen, hareket eden "ŞEY"lerdir. Ama bizim gibi insanlar için (yani gerçek akvaristler, hayvanseverler ve çevreciler için) bu minik dostlarımız "ŞEY" kavramının çok ötesinde anlamlar taşırlar.

26 Mayıs 2012 tarihinde akvaryumun camının patlaması sonucunda kaybettiğim onlarca minik dostumun anısına...

Bir sabah ansızın çekip gittiler
    Şimdi Kevser'in sularında yüzüyor minik dostlarım
    Hatıraları kaldı, bir de keder
    Yaşatacak onları fotoğraflarım

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Yaşamın her canlı için anlamı farklıdır. Bahçedeki begonyadan daha değerli değildir hiçbiri, yaşamın gözüyle bakabilenler için.
    Umarım tekrar böyle büyük acılar yaşamayız hiçbirimiz.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Yitirdiğim minik dostlarımın anısına

Yazık olmuş hocam ama şu da var ki, hobi içinde bunlar olağan işlerdir ve kimileri üzülse de, kimileri üzülmese de zihniyet altında bilmeden ve istem dışı yaşanan olaydır. Duygusallığı fazla olan unutmaz veya fazla üzülür, kimisi pek etkilenmez.

4. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Buna benzer bi olayıda Olcay abi yaşamıştı,geçmiş olsun diyorum.Ama bu olaylar yüzünden hobinin bırakılmaması gerektiğine inanıyorum.

5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Hobiyi bırakmam. :)

Sayfayı Paylaş