1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yokmu beni heveslendirecek

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde myillar tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Valla Türker sen o hareketi anlattıkça ben bendeki meleğin aynı hareketle velifera/kılıçkuyruk/lepistes/plati yavrularını "midda"ya (mide iel addayı birleştirdim... :D ) götürüşü geliyor gözlerimin önüne...

Bu arada Anti-Melekçi değilim... Ancak küçük akvaryumda melek bakılmamalı bence... Hayvana yazık... Çok da çabuk büyüyorlar.... (Ya da bendeki o kadar canlı doğuran yavrusu ile mi o kadar çabuk büyüdü? huh: )

İnan büyük bir akvaryumum olsa veya 135 lt'de canlı doğuran beslemekten vazgeçsem Tri-color ya da mavi melek beslerdim... ;)

Sınav dolayısı ile KOVA'lığı askıya aldın anlaşılan... Öyle olsun bakalım... Bu sınav da geçecek bakalım.... Ondan sonra ne mazaret sunacaksın bu tarz eylem/söylemler yaptığında çok merak ediyorum doğrusu... Heralde KOVA burcuna Satürn falan girdi dersin... :D

2. tolgacetin72

tolgacetin72

Mavi Melek demeyin içim cız ediyor. İstanbula geldiğim zaman Maltepepet'ten alacaktım ama tükenmiş. Uçakla da dönüyorduk, süper olacaktı ama kısmet değilmiş demek ki!

Sayfayı Paylaş