1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yorumlarınıza ihtiyacım var

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ozgurkula tarafından 23 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. ozgurkula

ozgurkula

İsim:
    özgür kula
    Arkadaşlar tankın son durumu bu şekilde mümkünse acımasızca elestirebilirmisiniz herşeyin yerini 1 saat önce değiştirdim yeni düzen yani o yüzden daha acilamamislarda vardır. [​IMG][​IMG][​IMG]

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ka2n bunu beğendi.
  2. ozgurkula

ozgurkula

İsim:
    özgür kula
    Video yükleyemedim %90 da kalıyor sebebini bilen varsa söylesin lütfen daha anlaşılır olacak bence

3. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Kayaların kuma çok fazla basması dışında eleştirilecek birşey görmüyorum ben. Elinize sağlık.

4. ozgurkula

ozgurkula

İsim:
    özgür kula
    Teşekkürler bende onu çözemedim bi türlü bu sefer mercan yerleştirecek yer bulamiyorum kayaların tipi bozuk sanırım

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mercanlar aşağıda kalmış ışık iyi alabilmeleri için dizaynı bir şekilde yükseltmek lazım...

6. ozgurkula

ozgurkula

İsim:
    özgür kula
    Eveeet tahmin ettiğim gibi ilk yorumlar kayalara çıkıyor ben bu kaya işini çözeyim diyodum hızlandırayım bari bu arada aydınlatmaya güveniyorum vertex in güzel bir modeli

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Olmus olmus, kendine gelsin bir müsaade et tanka. Sonra iyi bir dizayn yaparsın canliların rahat edeceği şekilde.

ka2n bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş