1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yorumsuz Video

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde veysel tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Helal olsun abi ...:)

veysel bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Güzel ülkemin gerçekleri Alpi malesef.

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aynen abi de düzelir İnş...

veysel bunu beğendi.
  5. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Alpi bu biraz zor düzelir. Önceden 3-4 nesilgeçmesi lazım diyordum, şimdi en az 5 nesil geçmesi lazım. Bir nesili 60 yıl sayarsak 300 sene yapar. 2313 yılı yani. 60 yıl öncesine bakarsak, belki imkanlarımız daha rahat ancak kafa yapısı olarak çok da ilerlemiş sayılmayız. Sakın büyük şehirlerde etrafına bakarak baz alma. Türkiyenin % 60'ı bu durumda :rolleyes:

veysel bunu beğendi.
  6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Veysel kardeşim ne yazık ki bunlar, güzel ülkemin görülmesi, duyulması istenmeyen gerçeklerinden sadece bir kesit. Ne yazık ki kendi fakir, yoksul insanlarımız çöplerdeki yiyecekleri, pazar yerlerindeki kalanları toplarken, devletimiz Somali'deki insanlara yardım elini uzatıyor. Ülkemdeki çatışmalarda, bombalamalarda ölen çocuklarımız ne yazık ki, Filistinde, Suriyede ölen çocuklar kadar ilgi görmüyor. Karda, kışta yalın ayak, sırtındaki incecik elbisesiyle okula giden evlatlarımız sadece haber olduklarında ilgi görüyorlar. Ne yazık ki, sadece benim ülkemde dağdaki terörist şahit, onlarla mücadele eden komutanlarımız vatan haini oluyor. Ne yazık ki, sadece benim ülkemde elinden hala daha kan damlayan şerefsizlerle aynı masaya oturuluyor. Ne yazık ki, sadece benim ülkemde elindeki kaleminden başka silahı olmayanlar vatana ihanetten yargılanıyor. Bunlarında bilinmesi gerek diye düşünüyorum.

veysel ve Onur G. HİTİT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş