1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yosun problemi

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde Hk37 tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Hk37

Hk37

İsim:
    Hakan
    Akvaryumumda yüksek mitarda Parvula var 40 kök kadarda diğer bitkilerden. Diğer bitkiler sürekli uzuyor ve çoğalıyor. Bende dekor değiştiriyorum sürekli. arkadaşım büyük Bir parça lav taşı getirdi yıkadım dedi fakat temizlenmemis alttan yosun yaptı. Akvaryumu 1 haftada mahvetti hav taşı tıkandı o derece yosun sumuk gibi yukarıya doğru uzuyor yeşil. Bitkilere sarıp öldürüyor. Komple temizlik yaptım çileri bitkileri tek tek yıkadım tekrar başladı 5 Yosun yiyici aldım fayda etmedi ilaçlarda boş fikir verecek varmı yazık olacak emeklerime ... abilerim tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Fotoğraf alabilirsek yardımcı olabiliriz

mekatronik bunu beğendi.
  3. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    + kullanılan ilaçlar hangileridir ?

4. Hk37

Hk37

İsim:
    Hakan
    3gun karanlıkta beklettigim akvaryumumdaki balıkları çıkardım 10 tane yosun yiyici aldım. Yemlemedim açlıktan sanırım yosunlari temizlediler. Birde sıvı gübre yosunlari besliyormus onu öğrendim. Sorunum kalmadı yani Teşekkürler yinede ilginize

Sayfayı Paylaş