1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Youtube ve yasaklı sitelere giriş için pro

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde emmi_06 tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Arkadaşlar son günlerde DNS ayarları ilede youtube ve yasaklı sitelere giriş yapamıyorduk.
    Bu yasağı koyanlara inat buyrun burdan proğramı indirin kurun,çalışıyor.

2. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Arkadaşlar,
    Yasaklı sitelere giriş yöntemlerinin açık bir şekilde anlatılması da yasak veya sakıncalı olabilir.
    Site yönetimini zor durumda bırakacak eylemlerden kaçınmak gerek

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Serdar bey,yıllarca forumlardayım.Çoğu sitede yöneticilik yaptım.Yıllarcada bu gibi paylaşımları açtık.Paylamşımları açtığımız sitelerde polisler tarafından izlenen sitelerdi(modifiye siteleri).
    Ona bakacak olursak vcd,mp3 çalar satışlarını durdurmak lazım.Bizim kanunlarımız kanun değil bi sıkıntı çıkmaz.Yaptıkları kanunlar belli şuan,Atlarını koşturma kanunları.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Valla Serdar abi başbakan bile yasak olan youtube girdiğini söyleyerek yasakları sallamıyor biz niye sallayalım.. Türkiye yaşamadığı kadar çok yasak ve sınırlamalarla mücadele etmek zorunda bırakılıyor.Delebildiğimiz kadar delelim bu saçmasapan yasaklarıda sonra inşallah hak adalet yerini bulurda bizlerde özgürce hareket edebilir bu tip şeyleri kullanmak zorunda kalmayız. Hangi zihniyette ki ülkelerin bu yasağa maruz kaldığını görürsek eğer belki bir fikir çıkarabiliriz.. Tabii bunun için önce toprağa gömdüğümüz kafalarımızla beraber at gözlüklerimizide çıkarmamız gerekiyor.

turqer bunu beğendi.
  5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Volkan abi son noktayı koymuşsun. Youtubeye giren binlerce insan var Türkiye'de. Hiçbirşeycik olmuyor. Kafa kulak rahat girin bu siteye.

6. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Ben site yönetimini zor durumda bırakmamaya özen göstermek kısmını vurgulamak istedim arkadaşlar,
    ben de o tip sitelere giriş yöntemlerinin hemen hepsini biliyorum,yasaklamanın saçmalıklarını da.
    Ama unutmayın;
    Yanlış olduğunu düşündüğünüz bir yasa,kural her ne ise onu değiştirmenin yolu ihlal etmek değildir.

sonuç itibarı ile verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü affınızı rica ederiz.

YIKIKTEMO ve murer bunu beğendi.
  7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aslında bu gibi yasaklı siteler konusu olsun, yada politik içerikli konular olsun, her zaman benide kasmıştır, yasak konulmuştur bir bildikleri vardır yetkili kişilerin, bu yasağı herkesin deldiğide aşikardır. Bence bırakılım herkes yasağı delsin veya delmesin, politik düşünceleri kendi içlerinde kalsın bu gibi şeyler, kişilerin kendi bilecekleri iştir, buna engel olamayız, bu gibi konular için nette sayısız platformlar bulunmaktadır. Net kullanıcıları bu gibi yasağı kırmanın veya politikanın detaylarını ve çözümlerini akvaryum platformlarıda aramayacaktır zaten, varsın başka başka platformlarda arasınlar bunların çözümlerini, bizde bu işlere bulaşmamış, ağrımayan başımızı ağrıtmamış oluruz.

Affınıza sığınarak ve kişileri yazdıkları mesajlarından dolayı tenzih ederek, konuyu kilitleyerek arşive taşıyorum.

Özür dilerim......

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş