1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunus Alt Kandı Kopmuş Acillll

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde cakcagan tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. cakcagan

cakcagan

İsim:
    Yusuf Davaz
    Ardakaşlar Resimde Gösterdigim Şekilde Balıgın Altında Bulunan 2 Kanattan 1 Tanesi Kopmuş. Bundan Dolayı Balık Ters Bi Şekilde Duruyor. Başka Bir Kaba Aldım İçine Hava Sagladım. başka Ne Yapabilirim...

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Balıkta dış parazit var gibi görüyorum resim net olmasada.:smiley33:

Akvaryumunuz hakkında biraz bilgi verirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz. Akvaryum hacmi, dekor,balık sayısı, son yaptığınız değişiklikler,su değişimi ve filtrasyon vs gibi. Bu balıktaki yüzgeçin kopması hastalık yüzündenmi yoksa başka bir balık tarafındanmı meydana gelmiş önce bunu anlamalıyız.

3. cakcagan

cakcagan

İsim:
    Yusuf Davaz
    Resim Yaklaşık 1 hafta Önce Çekilmiş Resimdir. Dün Akşama Kadar Hiç Bir Şeyi Yoktu. Gayet Saglıklı Bir Balıktı. Akvaryumdaki En Canlı Balıktı Diyebilirim. Büyük Bir İhtimal Kavga Etmişler Ve O Sırada Baya Hırpalanmış. Sabah Kalktıgımda Ters Bir şekilde Çırpınıyodu. Ayrı Bir Kaba Koydum Ve Bekliedim. Az Önce İse Yakındaki Bir Akvaryumcuya Gösterdim. Dedim Bir Hastalık Felan Varsa Tetbirimizi Alalım. Akvaryumcu Arkadaş Bu Balık Dövülmüş ve Hırpalanmış Dedi. İyice İnceledi Baktı Bi Hastalık Varmı Diye Ama Diyer Balıklar Tarafından Tartaklanmış Büyük Bir İhtimal Dedi. Yaşayacak Gibi Degil Dedi. Orda Bir Duvar Kenarına Koymak Durumunda Kaldım Bende. Forumda Bende Cinsiyetini Ögrenmek İçin Bir Konu Açmıştım. Ama Balıgım Yok Artık....

Sayfayı Paylaş