1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunus Balığı Yavrularım Ölmekte

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde yancı tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. yancı

yancı

İsim:
    ilhan F
    150 litreye yakın akvaryumum var. 12 tane sarı prenses yavrusu ve 6 tane yunus yavrusu var. Yunuslarım ölmeye başladı ilk balığımın sol gözune perde indi beyzladı ve öldu. 2. ertesi gün bi tane daha öldü ama ben görmedim öldüğünü evde değildim babam ölen yavruyu çıkartmış görmedim. Şimdi bi tane yavru da halsiz durumda yüzmuyor dipte duruyo yem de yemedı ölcek gibi neden birden balıklarım bu hale geldı anlıyamadım. Yardım istiyorum.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Yunus Balığı Yavrularım Ölmekte

İlhan bu şekilde yardım çok zor. Akvaryumu anlatman gerek. Ekipmanından tut yapılan su değişimlerine, yemlemeye kadar bilgi vermen gerekiyor.

3. emin123

emin123

İsim:
    emin gençay

Hemen matilen mavisi al akvaryuma dök iyileşirler

4. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Hastalığın ne olduğunu bilmeden ekipmanların ve akvayumun özelliklerini bilmeden direk "metilen mavisi dök iyileşirler" demek ne kadar doğru bir yönlendirme sizce? :motz::motz: Akvaryumun hacmi küçük ve balık sayısı çok fazla filtrasyon sisteminiz yetersiz gelebilir veya su değişimleriniz yetersizdir bunlar hakkında bilgi verirseniz yardım etmemiz daha kolay olacaktır.

Sayfayı Paylaş