1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunus Balığım Sürekli Stresli Ve Yem Yemiyor?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Fatihkibar tarafından 22 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

[video=youtube;e9eFjiUczUc]http://www.youtube.com/watch?v=e9eFjiUczUc&feature=player_embedded[/video]

Ağız yapısı da sanki bana tuhaf ve farklı geldi sıkıntı mı var yoksa sahte yunus mudur bu?
  2. kerem11

kerem11

Ad-Soyad:
    Kerem Ürütürk
    Cevap: Yunus Balığım Sürekli Stresli Ve Yem Yemiyor?

Benim anladığıma göre videoda net değil stres ve yem yememe balığın ağzında yavru varken oluyor ve sankide balığın ağzı dolu gibi geldi bana . !
  3. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

Henüz 5 aylık yunus yavru olması imkansız ama :)
  4. mertsever

mertsever

Ad-Soyad:
    reis0667

izlediğim kadar hepsi stresli gözüküyor benimde yunus 30 adet var suan 4 aylıklar size tavsiyem yuksek kaylaradan saklanma yeri yapın balıklar kendilerini daha rahat edecektir. zamanla ortama alışır.
  5. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

Yok kardeşim 2e3d var 2 erkek ve 2 dişi maviliklerini çok güzel göstermekte benekleri yok hiperaktifler formları gayet yerinde ama videodaki 1 haftadır ağız yapısı farklı ve 3 benek taşıyor hep. 5 aylık yunus da ağzı dolu olması bana saçma geliyor var bir şey ama çözemedim, bilen arkadaşlar yardımcı olurlar ise sevinirim, teşekkürler.
  6. SONADOR

SONADOR

Ad-Soyad:
    cem akkoca

Balıklarınız ürkek.Akvaryumunuz 1 metrelik mi ? toplam 9 adet balığınız mı var? filtrasyonunuz nasıl? Eğer balığınızı keseden kurtulmuş olarak alıp o akvaryumda büyüdüler ise 5 aylıktan fazladır.Tank eğer 1 metrelik ise 3 benekli dediğiniz balık açısından küçük olduğu için diğer dişiler tarafından strese sokulabilir,ışık fazla süre açık kaldıysa bunu yapabilir,suyunuz dengesiz ise stresli olabilir ve daha küçük olduğu için renklerini tam almamış olabilir.Eğer akvaryumun hakkında bilgi verirseniz ve diğer balıklar hakkında size daha çok yardımcı olabiliriz.

Sayfayı Paylaş