1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunus ciklet sizce nasıl ?

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde kerem11 tarafından 1 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar arkadaşımın akvaryumuna baktım geçen tek bi tane yunus gördüm.Çok hoşuma gitti resmini paylaşmak istiyorum.Cinsiyet ayrımını bilmiyormuş anüs vent ile erkek olduğuna kanahat getiridm.
    Ama anüs vent fotoğrafı şimdilik yok.Birde tahminim kaç aylık ? Formu nasıl ?

Malesef 10 adet resim upload sitesinin zahmetine uğradım.Hiç bir site yüklemedi bi resim yükleyeyim dedim.Resime tıklayınca büyük hali açılıyor.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Yunus ciklet sizce nasıl ?

Geniş,rahat bir akvaryumda düzenli su değişimleri aksatılmadan ve uygun yemlerle beslenmiş ise muhtemelen 5-6 aylık civarı. Ve gene muhtemelen balık dişi. Formu gayet yerinde görünsede,kafa,yüzgeç ve gövde yapısı ile çokta makbul bir yunus değil Kerem. :ser:

( Ben biraz kılım yunus konusundada. Kolay kolay her yunusu beğenmem moralini bozma sakın.:D)

kerem11 bunu beğendi.
  3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Sanırım anüs venti fazla öğrenemedim. =) Olcay abi bende bu yunusların üzarinde benekler cıkıyor.3 yada 4 tane siyah benek inek gibi . :D Onları sevmiyorum.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Yunuslarda o benekler normaldir Kerem.

5. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

Benim yunustada var o beneklerden :)