1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

yunus eklemek istiyorum ama...

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde captainclaw tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. captainclaw

captainclaw

İsim:
    Hasan Saraç
    Merhaba arkadaşlar,
    80x45x25 lik bir akvaryuma sahibim. Tetra tec 600 dış filitre ve bir iç filitre kullanıyorum. 3 adet sarı prenses, 3 adet mavi prenses ve 1 adet beyaz var. Ben bu akvaryuma son olarak yunus eklemek istiyorum. 2 dişi 1 erkek yunus eklesem nasıl olur? Biliyorum akvaryum küçük gelir diyeceksiniz ama yunusları tanka koymak istiyorum.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Balık sayınız şu an için fazla değil yunusları ekleyebilirsiniz. Tabi mevcut balıkların boylarını bilmiyoruz. Size akvaryumun küçük olduğu yönünde gelen yorumlar ilersi içindir yani balıklar erişkin boya geldiğinde yeterli olmayacağı yönündedir. Balıklar akvaryum şartlarına göre gelişir, kısaca olmaz diye birşey yok olur ancak kavgalar olabilir ve balıklar görsel olarak olması gerektiği kadar gelişemeyebilir. Siz istedikten sonra söylenecek söz yok aslında.

Bana sorarsanız ne yapardınız diye ben eklerdim derdim. saat:gif Sonuçta akvaryumu büyültmek gibi bir olasılığımız her zaman var. :)

3. captainclaw

captainclaw

İsim:
    Hasan Saraç
    O zaman gönül rahatlığı ile ekleyebilirm yunusları :heyo: balık boyutlarım en büyüğü 7-8 cm

Sayfayı Paylaş