1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunus Kavga

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde umutkrgl tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Acil yardım lazım 2 yunusum iribrleriyle kavga etmeye başladı daha önceleri hiç böyle birşey olmuyordu yavruyken bana geldiler şimdi biraz büyükler birbirlerinin etrafında dönüyorlar ve sonra birbirleriyle ağız ağıza kavga ediyorlar bazen çok şiddetli oluyor suda sıçrıyarak vuruyorlar birbirlerine zarar verecekler diye korkuyorum...Akvaryuma yaklaşıp zor ayıryom cama vurarak...İkiside erkekmi diye merak ettim akat dişi gibi eliyo bana biri alt yüzgeci uzun sivri değil çünkü dik ve biri kendini titretyo diğeri titretmiyo... Renklerini acaip mavileştiriyorlar siyaha yakın oluyorlar işte 2 adet fotoğraf...

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Yunus Kavga

Hakimiyet kavgaları bunlar Umut endişe edecek bir durum yok.Bir müddet böyle kavga ederler sonra dayağı yiyenin gözü korkar ve artık kavga yerine kaçmaya başlar.

3. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Peki teşekkür ederim.. Birbirlerine zarar vermelerinden korktum onun için.. 2 tanede yavru yunus var onlardan daha ufak bir tanesi o saldıranlardan arada onlarıda kovalıyor.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Birinden birinin gözü korkana kadar azda olsa hırpalanacaklardır. Ama dediğim gibi mutlaka sonunda birisi pes edecek. Haaa olmadı ikiside pes etmiyor ve durum ölümcül boyutlara ulaşırsa ozaman yapacak birşey yok. Birini ayıracaksınız akvaryumdan.

Sayfayı Paylaş