1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunuslarım hep diplerde yüzüyor bazenleri de olduğu yerde yüzgeç çırpıyorlar

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde eren705 tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eren705

eren705

Yunuslarım hep diplerde yüzüyor bazenleri de olduğu yerde yüzgeç çırpıyorlar sizce bu anormal mi?

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Normal diğil, akvaryumunuz sanırsam 30 lt, ve yunuslar o hacim ne dolaşırlar nede yüzerler, vede oldukları yerde dururlar.

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Eren kardeşim daha önce konu açmışsın ve bu türlerin o hacimdeki tanklarda olamayacağı yazılıp söylenmiş .Sen ise dinlemeyip almışsın şimdi balıklarda gariplik olduğu yazmışsın sence ne gibi bilgi yazmalarını bekliyorsun.Bence abilerinin yazdıklarını iyi okuyup ona göre hareket etmen daha sağlıklı olur. :)

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

30 litre ve yunus. saat:gif Söylenecek hiçbir kelime bulamıyorum. dön:gif

Eren,balıklarının olduğu yerde durmasını bu gidişle arayacaksın. Zira olduğu yerde duracak bir balığın kalmayacak yakında. Akvaryumunu büyütme şansın yoksa o balıklara yazık etme ve elinden çıkart. Sonrada akvaryuma uygun balık türleri besle bizi dinlersen. burda:gif

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Ki bence bizi dinlersen en iyisini yapmış olacaksın. O hacomde o balıklar olmaz. Ben 200 lt' de beslemiyorum küçük diye 30 lt'de yunus imkansızın da imkansızı.

6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Olcay abi 30 litren,in yanına bir sıfır daha koymayı unutmuş arkadaş sanırım :D Ben 250 litrede beslemiyorum yanık kalır dediniz diye 30 litrede besleyenlerde var işde söylendiği halde pes artık diyorum. saygılar:gif

..............................

Mesaj Düzenleme 2

7. Rador

Rador

İsim:
    Rador

Çok yüklenmeyin ya males: :uyari: Bir hatadır olmuş.Rencideye gerek yok.Bence arkadaş cezasını aldı.Arkadaşım bir fikrin var mı akvaryumu büyütmek veya başka bir balık bakmak gibi ? Balıklarına ızdırap çektirme olur mu kardeşim saygılar:gif kıvır:gif

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Ümit kardeşim burda açılan konuya cevap yazan değerli arkadaşlar ne yüklenmiştir nede rencide edecek sözler kullanmıştı.Bence sen uyarı çekmek yerine açılan konuyu daha dikkatli okuyup ona göre yorum yapman daha sağlıklı olacaktır.

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Ayrıca bir üyenin başka bir üyeyi yada üyeleri uyarması,polemik ve tartışma yaratacağından forumumuzda yasaktır. Konularda gördüğünüz sorunları moderatöre bildir butonunu tıklayarak yönetime bildirmelisiniz. saygılar:gif

Üyemize bu hacimde yunus balığı beslenemeyeceği belirtilmiş ve gerekli şartlar yazılmıştır. Bu konu hacime bağlı olarak bu türün beslenmesini mümkün kılmadığından sonuç alınamayacak konular arasında yerini alacaktır...

Arşive taşınmıştır...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş