1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yunuslar İçin Yorum Alabilirmyim??

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde The_ReligiouS tarafından 15 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Arkadaşlar Resimdeki Yunuslar için yorum yazarsanız çok yardımcı olmuş olacaksınız.

5 D 2 E

Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Cevap: Yunuslar İçin Yorum Alabilirmyim??

Yunusların renkleri ve vücut şekilleri güzel kafada yapacaklar sanırım maşallah.Yavru aldınız mı?

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bekir Yunus balıkların gerçekten çok güzel maşallah. :nazar: Pırıl pırıl görünüyorlar. Akvaryum suyu da güzel gibi geldi bana görüntü olarak. Cinsiyetlerinden eminsen güzel bir kolinin var, sağlıkla besle inşallah.

4. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Temel Abi ;
    Malum mevzuyu biliyorsun. Şimdi şahsıma ait bir koloni kuracağım diken üstünde olmamak için.Bu koloniyi arkadaş sattı. Bunların bir ufak kardeşleri (Aynı Damızlıktan) var onlardan bir koloni oluşturalım diyor arkadaş ufaklar ama kafaları güzel. Diğer bir seçenek İsmail abimin yönlendirmesi ile Tropheus sordum ( maddiyat el verir mi bilmiyorum sıkışık bir dönemden geçiyorum tankı zorlanarak ama isteyerek aldım) Bir diğeride White Top - Jalo - Chewere Yavrularından büyütüp koloni kurmak. Yunuslar ve mpangalar kolayda , Tropheus şartların uymasına bağlı.:(

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

İnşallah senin için en güzeli olur. Altından kalkacağını düşünüyorum en iyi şekilde.

The_ReligiouS bunu beğendi.
  6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

İçlerinde bir tane güzel bir dişi görüyorum Bekir. Diğerleri pek hoşuma gitmedi şahsen. ( Bozma moralini :) )

The_ReligiouS bunu beğendi.
  7. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Abi morali pek bozmuyorumda stres yaporum. Streste bana yasak rahatsızlığımı tetikliyor. Maddiyatı zorladık tankı aldık. Allah razı olsun arkadaş balıkları attı ama ben her zaman böyle bakıcılık yapar gibi balık beslemek istemiyorum. Tropheus yavru bakındım 450 - 500 Lira, parası sorun değilde ödeme kolaylığı yapan bulamıyorum (Bizim Forumdan Değil Baktığım Kişiler). Ben tüccar değilim ki abi akşam işten geliyim stres atayım diye aldım, stres bağımlısı oldum. :(

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

El atıne binen tez inermiş Bekir.Böyle emanetçi gibi sürdüremezsin hobiyi. Balıklara tam alışırsın arkadaşın gelir alır balıkları olmaz yani. Sen en iyisi bir şekilde kendini ayarla ve yavru mavru al birşeyler ve onlarla bütünleştir hobini.

9. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Derdim O zaten Abim.

Sayfayı Paylaş