1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Zaman Rölesi Ünitemiz

Başlığı 'TWINS Akvaryum' kategorisinde aucar tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. aucar

aucar

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Abdurrahman Uçar
    Ürün tamamen kendi tasarımımızdır. Çoğu arkadşımızın bildiği bu ürün hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; Elektirik kesintilerinde skimmer ın taşma problemini ortadan kaldırmaya yarayan bir ürün. Elektrik geldiğinde Skimmer ı 3 dakika geç devreye alarak taşmaları önlemekte. Yapmış olduğumuz ürünlerde kaliteden ödün vermeden elimizden geldiğince yerli ürünler kullanarak hem maliyeti düşürüp hemde dış ülkelere bağımlılığımızı en aza indirmeye çalışmaktayız. Bu sayede zaten pahalı olan bu hobide hobici dostlarımıza bir nebze olsun katkı sağladığımızı düşünmekteyiz.

Zaman Rölesi.png

str.jpg

PS zaman rölesi.JPG

FİYAT : 100 TL

.

YMR_AY, YIKIKTEMO, Erdem. ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. aucar

aucar

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Abdurrahman Uçar
    IMG_2287.JPG

3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Abdurrahman bey ürün satışlarınız hayırlı olsun.Nano led armatürlerinizi çok beğendim.Gidip gelip yapıştım ama kısmet Murat beyin yaptığı armatüreymiş.Ürünlerinizi bizzat kendinizin tanıtıp fiyat vermesi çok uygun olmuş.Zira bundan aylar önce aynı ürünü aynı isim ve aynı kutuyla tanıtım amaçlı bıraktığınız bir esnaf bana 220 tl.den verdi.Portaldaki arkadaşların uyarısıyla iade edip yerine canlı aldım.

4. aucar

aucar

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Abdurrahman Uçar
    Öncelikle teşekkür ederim.
    Ben 3 - 4 akvaryumcuya satışını yaptım ve hala yapıyorum.
    onlarla herhangi bir satış fiyatı belirlrmrdik. Bu yüzden nekadara satarlar açıkçası ketirmek zor.
    Portala girme sebebimizde zaten bu işe gönül vermiş insanlara bir adım daha yaklaşarak elimizden geldiğince yardımcı olabilmek.
    Armatür konusuna gelince. Hazır satın aldım deseydiniz üzülürdüm fakat yerli bir ürün aldığınıza inanın sevindim. Ha ben Ha başka bir arkadaş. Önemli olan TL nin TC de kalması diye düşünüyorum.

murat parin, harfuzmani, Zeugma ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Esnafa verdiginiz ürünlere bence bir fiyat belirleyin ve sizin satışınız ile onların satışı aynı olsun aksi halde bu isten zarar gören sizin markanız olur.
    Madem kurumsal bir kimliğiniz var twins dendiğinde fiyat heryerde sabit olmalı .

Seyyar cihazdan online.

YIKIKTEMO, Alparslan, YMR_AY ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Buda güzel çalışma, daha iyisi rekabetle gelir. Ben her ürün üzerine titiz çalıştığınızı görüyorum ve hoşuma gidiyor.

7. aucar

aucar

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Abdurrahman Uçar
    Teşekkür ederim Temel abi.

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim: