1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Zebra Ciklet Acil

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde banamsn tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. banamsn

banamsn

İsim:
    Ozan Gökay Ak
    Akvaryumum 16.8 LT 2 Adet Zebra Ciklet Besliyorum Biri Çok Hareketli Diğerini Durmadan Kuyruğunu Kopartıyor Köşelere İtiyor Bu Balıkta Hiçbir Şey Yapmıyordu Çok İyiydi Durumları Bu Sabah Balıklarımdan Çekingen Olan Dibe Doğru Yüzdü Bir Süre Orada Durdu Yem Verdim Biri Yedi Diğeri Hiç Yemedi Toktur Dedim Ondan Sonra Yan Yatmaya Başladı Ayırdım Akvaryumdan İlacını Vs Attım Tuz banyosu Yaptırdım Şimdi Öylece Duruyor Ayrı Bir Fanusta Ne Yapabilirim Acil... Öbür Balığım Hala Çok İyi Ve Atik...

2. slayt

slayt

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    sedat yıldırım
    Ozan bey öncelikle geçmiş olsun siz zaten yapılabilecek herşeyi yapmışsınız, büyük bir ihtimalle 2 balıkta erkek ve baskın olan gücünü göstermeye başladı o boyutta ki tankta kaçma olasılığı olmadığı için şiddete maruz kaldı mecburen, şu durumda yapmanız gereken bol oksijen ve beklemek.

3. ayşekaçmaz

ayşekaçmaz

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    ayşe kaçmaz
    yeni bir zebra ciklet aldım evde baktığıma göre biraz küçük ama farklı cinsiyetli sürekli kavga ediyolar nasıl alıştırıcam birbirlerine hiç bi fikrim yok YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Ciklet türleri oldukça agresif baliklardir ayşe hanım. eski olan ne zamandır Akvaryumda? Akvaryumun ölçüleri kaça kaç?
    Eski balık cinsiyet ayrımı yapmadan yenisini kovalayacaktir. Farklı türde balık olması da durumu değiştirmez.

5. ayşekaçmaz

ayşekaçmaz

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    ayşe kaçmaz
    iki yıldır bakıyorum akvaryumun ebatı 35 e 50 en 15

6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    2 yılda orasının ağası olduğu için başka bir balığı hele ki kendi cinsinden olan bir balığı yaşatmaz.
    Başka bir akvaryumda 1 hafta 2sini bir misafir edip tekrar koyabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş