1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

zebra ciklet balığı

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde mehmetacc tarafından 11 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmetacc

mehmetacc

İsim:
    memet acar
    akvaryumda 1e 1d zebra besliyorum çift tutular bu sabah akvaryuma baktığımda sperm gibi sümük gibi çok sayıda şefaf sıvı vardı ip gibi böyle uzun kısa falan baya çoktu ama suyun rengini değiştirmişti ne olabilir acaba

2. Melih Yılmaz bunu beğendi.
  3. mehmetacc

mehmetacc

İsim:
    memet acar
    merhabalar ben 1 e 1 d zebra ciklet besliyorum dün erkek kovalıyodu sürekli dişiyi 1 saat sonra baktığımda ise dişi peşinden gidiyodu erkeğin ayrıca beraber kumları kazıyorlar sizce eş tutmuşlarmı yumurtlicaklarmı bide dişinin yarısından çoğu turuncu ve altaki tüpü erkeğe göre daha fazla çıkmış bide karnı azda olsa şiş ve yemekten kaynaklandığını sanmıyorum sizce nedirr

4. Melih Yılmaz

Melih Yılmaz

İsim:
    Melih Yılmaz
    temo10:)temo2temo2temo2temo2temo2temo2temo2:) Merhaba burada aradınız cevabı bulmaya bilirsiniz bu başlık deniz akvaryum yani tuzlu su sizinki tatlı su sizin konunuzla alakalı başlıklara var oraya yazın

Pennywise ve cystein bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş