1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Zebralarımdan yumurtacıklar

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde ORGO tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Dün itibari ile zebralarım ilk yumurtalarını dökmüşlerdir.İlk denemeleri, inşallah yumurtalarını yemezler ve sağlıklı yumurcaklar ortaya çıkarırlarbalıkcım:

2. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Hayırlı olsun :) :nazar:

3. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Teşekkürler Hasan Bey.İnşallah sağ-selamet çıkarmayı başarabiliriz.:heyo:

4. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Çıkarlar çıkarlar merak etmeyin :F

Size tavsiyem ilk yavruları ayırmayın.Doğal döngüsüne bırakın.Aksi halde bir daha bir daha bir daha derken bir bakmışsınız 2 ayda 150-200 yavru ;)

Hayırlı olsun.Fotoğrafları bekliyoruz :ay:

kerem11 bunu beğendi.
  5. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    temel2:Selam,
    Evet Güven bayağı kalabalık bir ailem olacak.7 senelik hobimde zebralarım hep ön planımdadır.Kimse sevmez ama ben seviyorum işte ne yaparsın.Benim 1000 yavru gördüğümde oldu,hiç göremediğimde oldu.Ama hiç bir zaman zebralarımdan vazgeçemedim.İstese 10.000 tane olsunlar.Benim canlarım onlar:temel:

6. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Akvaryumda filtre var mı yoksa sadece hava motoru mu? Filtre varsa dahi sanırım şu anda çalışmıyordur :smiley33:

7. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Hadi bakalım orhan hayırlı olsun, merakla bekliyoruz :) Fotolar nerde fotolar?

8. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Erman abi sorma,bu resim işini halledemedim bir türlü.Fotoğraf makinasının cd'sini felan yükledim ama hala görmüyor bilgisayar fotoğraf makinasını,çözemedim gitti ya:smiley33:
    Hava motoru var Güven.

Sayfayı Paylaş