1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Zebram yumurtlamak üzere mi?

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde WhoCares tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. WhoCares

WhoCares

Öncelikle doğru forumda mıyım bilmiyorum. Zaten tapatalk ile zar zor buldum buraları. Yanlışsa affola.

Balığın fotoğrafını koydum. Anlayanlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Düzenleme: 1 Mayıs 2015
  2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Öncelikle aramıza hoşgeldiz. Balığın dişi oduğu ve karnının dolu olduğu aşikar. Ama ne zaman yumurtlayacağını net olarak kestirmek zor. Yumurtadan yavru almak biraz meşakkatli bir iştir bunun için yeterli tecrübeniz varmı? Bu arada arama ile bulduğunuza göre tavsiye üzerine geldiniz portalımıza doğrumudur?

3. WhoCares

WhoCares

Hoşbuldum:) yok, tapatalk arama kısmına akvaryum yazdım. En çok follower burda olduğu için seçtim. Ben normalde canlı doğuran beslerim. Resimlerden de görmüşsündür. Yumurtadan yavru alma işinin meşaketli olduğunu biliyorum ama hiç denemedim. Bildiğim kadarı ile farklı bir tankta dibi düz olacak şekilde içinde biraz misketle (ne alaka bilmiyorum) balıklar döllendirilebilir. Değil mi?

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Her balık türü için farklı teknikler olabilir. Bu tüerle ilgili bilgisi olan varsa paylaşacaktır.

WhoCares bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  6. WhoCares

WhoCares

Kardeşim çok eğitici bir video. Çok teşekkür ederim. Ancak ilk soruma cevap vermedi ne yazık ki:/ yukarıda fotoğraflarını koyduğum zebra sence yumurtlamaya hazır mı? Ya da ne zaman almalıyım? Şu sıralarda bazen erkeğini bazen de lepistesleri kovalıyor. Bi ilgisi var mıdır? Çok teşekkür ederim.

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bir video atarmısınız...

8. WhoCares

WhoCares

Kovalama videosu diyorsanız epey nöbet tutmak gerekicek sanki. Çünkü sürekli olmuyor.

9. WhoCares

WhoCares

Nüfus yoğundur şu an forumda heralde. Şu yukarıdaki balık yumurtlamaya hazır mıdır arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş