1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Zehirli Silikon

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Burak23 tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    Yeni akvaryumumu yapan kişi zehirli silikon kullanmış galiba...350 litre akvaryumu tam 3 kere doldurup, temizleyip, boşalttım...ama bütün balıklarım öldü yeni aldıklarımda öldü...
    Silikonu komple söküp akvaryum silikonu mu kullanmak zorundayım?,
    :yazik:

2. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Bu kadar üzüleceğine camcıya akvaryum silikonu verseydin ya arkadaşım... Yazık balıklara ya... Silikon zaten normal olarak zehirlidir zehirli silikon diye birşey yok zaten. :D

3. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Burak kardeşim sorunun kaynağı silikon ise yani camcının akvaryum silikonu kullanmadığından eminsen ve sorunun kaynağının bu olduğundan eminsen mecbur olarak o silikonlar sökülüp akvaryum silikonu ile yapıştırılacak...

4. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    Ben adama dedimki parası neyse hallederiz...Akvaryum silikonu kullan, balıklarım öldükten sonra aradım, ben daha öncede bu silikonla akvaryum yaptım birşey olmadı dedi, ama akvaryum silikonu da kullanmamış galiba...Kafalı yunus kolonim gitti :(

5. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Geçmiş olsun Burak Bey...

Akvaryumda onları öldürecek başka bir faktör yoksa büyük ihtimalle silikondan dolayı ölmüşlerdir.Sırf akvaryum silikonu kullandığından emin olmak için camcıma günde kaç kere gittiğimi hatırlamıyorum...

6. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    Benim ihmalkarlığım... :(

7. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Biraz öyle.Ancak büyük suç camcının :sopa:

Alın bir akvaryum silikonu götürün akvaryumu camcınıza al şunu yapıştır diyin.Para falan da sakın vermeyin.Hatasını telafi etsin...

Sayfayı Paylaş