1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Zeytin, Subulata, Micra , Gül, Giant Red Rotala Çok Uygun Fiyatlarla

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde ömer faruk güneş tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. ömer faruk güneş

ömer faruk güneş

İsim:
    ömer faruk güneş
    Satılan Canlı(lar): ludwigia repens (gül)
    Adet Fiyatı: 1 TL
    Toplu Alım Fiyatı:
    Adedi: 15 CM
    Boyu: 15 CM
    İli/Semti: ÇANAKKALE
    İrtibat Bilgileri: 05325954480
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Bitkiler kesinlikle kendi üretimimdir. Tanklarımdaki Güneş Mobilya Markası bunun kanıtıdır. İşyerimden iş saatleri dışında elden , başka illere karşı taraf ödemeli kargo ile özenli bir şekilde hazırlanan koli içerisinde kargo şirketiyle yaptığımız anlaşma gereği yüzde kırk kargo bedel iskontosuyla gönderim yapmaktayız.

Satılan Canlı(lar): Zeytin
    Adet Fiyatı: 0,75 TL Adedi: 50Boyu: 15 CM
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: İşyerimden iş saatleri dışında elden , başka illere karşı taraf ödemeli kargo ile

Satılan Canlı(lar): Subulata ( Bodur Saz )
    Adet Fiyatı: 0,50 TL
    Adedi: 100
    Boyu: 6 CM

Satılan Canlı(lar): LimonAdet Fiyatı: 1,5 TL
    Boyu: 20 CM
    Adedi: 10 5 kök kadar kalmıştır.

Satılan Canlı(lar): hemianthus micranthemoides
    Adet Fiyatı: 1 TL
    Toplu Alım Fiyatı:
    Adedi: 30
    Boyu: 10 - 12 CM
    İrtibat Bilgileri: 05325954480
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: İşyerimden iş saatleri dışında elden , başka illere karşı taraf ödemeli kargo ile

Amacım akvarist kardeşlerime toptan fiyatına perakende bitki sağlayabilmek. Görülen bitkileri ben aldığımda hepsi çürük çarık ölmek üzere gönderilmişti. Azmettim ve bu bitkileri şu anda üretiyorum Allahın izniyle. istiyorum ki ilanımla ilgilenen ve alım yapan akvaristler benim gibi talihsiz değilde temiz ve sağlıklı bitki alarak 1-0 önde başlasınlar.Ayrıca bu zamana kadar alım yapan ve dost olduğum tüm kardeşlerime burdan teşekkür ederim.

vanlyy bunu beğendi.
  2. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Bitkilerin fotoğraflarını koyabilir misiniz?

3. ömer faruk güneş

ömer faruk güneş

İsim:
    ömer faruk güneş
    valla başka bir forumda rahatça yükledim fotolarıda bu forumda ne hikmetse foto yüklemesi yapamadım

Sayfayı Paylaş