1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

beraber cichlid yemi alacaklar

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde efeonur tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. efeonur

efeonur

Slmlar arkadaşlar.
    Forumlar aracılığı ile bir çok hobici arkadaş bir arada bulunuyoruz. Bu durumdan faydalanmak için bir fikrim var.Sizlerle paylaşmak istedim.
    Ben cichlids yemi almak istiyorum ancak 500ml açık yemler 20 TL, seranın kapalı kutu yemleri ise 40-50 TL civarında. Aynı yemin 10 LT olan kutuları ise 140YTL ye satılıyor. 10 LT lik yemden 4 kişi kararlaştırarak alsak kişi başı 2.5 LT yemi 35 TL ye almış oluyoruz. İstanbulda bu şekilde paslaşabileceğimiz arkadaşlarla tanışmak isterim.
    Bu fiyat 4 kişi için geçerli bunu 10 kişi olarak belirlersek 14 TL ye 1 LT yem alınmış oluruz (yani 100 TL lik yemi 14 TL ye alır ve 86TL kar etmiş oluruz) ve 1LT yemde çok uzun süre gider.
    Msn adresim efeonur@gmail.com
    Umarım benim gibi düşünen insanları bulabilirim.
    Saygılarımla...

2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Güzel bir fikir.Bunun yanında ortak silis kum da alınabilir.Şahsen silis kum alımına dahil olabilirim :)

3. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    EFE,fiatlar gayet uygun.2 ay önce ben,amcaoğlu,kayın sera 1 kilo yemi 60 tl aldık

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Can hocam;yakında Orhan (verko) abiyle birlikte silis kum alacağız.Gebze çıkışı taraflarında bir yer bulduk.İstediğimiz kalınlıkta her çeşit silis kum olduğunu söyledi şirket yetkilileri.Tonu 140 ytl imiş.Yani 50 kg su 7 ytl.Ve istediğimiz kadar alma hakkımız var.Yani tonlarca alacağız diye bir şart koşmuyorlar. ;) İsterseniz sizin içinde kum alabiliriz.Kum almak isteyenler benimle irtibata geçsin.

Not: Zaten biz bu kumu almaya gideceğiz.Ve bunun için oraya bir nakliye ödeyeceğiz.Biz hazır oraya gitmişken sizler içinde alırız,bari siz nakliye ödememiş olursunuz ;)

5. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Olcay Abi, sağolda :) Benim karşıya geçmem lazım almam için. Şu an finallerim var.Ay sonu bitecek :dusunceli: Siz 1 ton falan alın bana da kalır üç beş birşey herhalde :)

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Güzel bir fikir. İstanbul'da olsaydım eğer mutlaka dahil olurdum.

Saygılar...

Sayfayı Paylaş