1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Discus Akvaryumuna Yorum Lütfen

Başlığı 'Discus Balıkları Forum' kategorisinde AYTUNC tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. AYTUNC

AYTUNC

Yer:
    Ankara, Turkey
    Slm arkadaslar 3 senelik yunus besledim tur degisikligi yapip discusu gecis yaptim yardimci olursaniz sevinirim uploadfromtaptalk1399133786796.jpg uploadfromtaptalk1399133822639.jpg uploadfromtaptalk1399133846951.jpg uploadfromtaptalk1399133865636.jpg uploadfromtaptalk1399133888930.jpg uploadfromtaptalk1399133953989.jpg uploadfromtaptalk1399133988788.jpg . Akvaryum üç günlük ısı 29° suyun tamamı bekletilmiş balıklardaki karaltı geçmedi hala yem yemiyorlar şimdiden teşekkürler

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bozzzok

Bozzzok

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    Onur Bozok
    Discusları cama cam akvaryumda beslemende fayda var. Işıkları açmadan biraz aç bırak ve su değişimlerini gün aşırı tekrarlamanda gerekli. Su sıcaklığı şahane.

3. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Aytunç bey nazlı canlılardır Allah sabır versin.Forumda discuslarla tecrübesi olan arkadaşlar var yardımcı olacaklardır.

4. AYTUNC

AYTUNC

Yer:
    Ankara, Turkey
    Tsk umarım:)

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Portala hoşgeldiniz. Yem sorunu birsekilde halledilse bile taban kumunuz siyah olduğu sürece o karalti gecmeyecektir. Discusta yavrudan baslangic guzel yapılırsa gerisi size bağlı olarak guzel gelir. Hevesinizi kırmak istemiyorum ancak balıklarınız yanık kalmışlar veya yanik balik almıssiniz. Bunları yaşatabilirsiniz ama hayranı olduguniz discus görüntüsüne gelemeyecekler :( acı konuştuğum icin üzgünüm ancak emek sarfedip karşılığını alamayadiginizda daha büyük hayal kırıklığı yasamamaniz icin bunları söylemek zorundayim. Şimdi bunları yasatmakmi istiyorsunuz yoksa yeni bir başlangıç mi yapalım?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş