1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

DUALARINIZI BEKLIYORUM

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde cemba tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. cemba

cemba

Dört gözle ayın 23 ünün gelmesini beklıyorum... Ben Erciyes üniversitesi kimya bölümü öğrencisiyim ve şu an final haftasındayım.. Finallerim 23 de bitiyor. Bir sorun olmaz ise 23 ocaktaki girdiğim sınavım kimyager olmadan önce ki son sınavım olacak.Şu sınav dönemimin kazasız geçmesi ve tüm derslerimi geçmesi için harcadıgım emekte dualarınızla bana destek olmanızı dilerim... Saygılarımla ve hepinize şimdiden sonsuz teşekkürler..........

Lütfen Türkçe yazım ve imla kurallarına dikkat edelim.

2. legend

legend

Cemal kardeşim dualarımız seninle beraber Allah(c.c) yardımcın olsun başarılar dilerim.

3. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Allah zihin açıklığı versin, sınavların sular seller gibi geçsin... Tabii seninle birlikte tüm öğrenci arkadaşlarımızın da...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Başarılar sınavlarınızda.

Herşey gönlünüze göre ve istediğiniz gibi olsun.

5. axu2

axu2

Allah kolaylıklar versin, emeklerini boşa çıkarmasın, mahçup etmesin Cemal kardeş.

6. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Allah yardımcın olsun

7. cemba

cemba

hepinizden allah razı olsun çok teşekkürler

8. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz

Cemal Bey, Allah(c.c) yar ve yardımcınız olsun. Dualarımız seninle.
    Saygılar.

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Değerli kardeşim;

Bismillahirrahmanirrahim, Ferdün, Hayyün, Kayyumun, Hakemun, Adlün, Kuddüsün. İyyake na'büdü ve iyyakenesta'in. İnna fetehna leke fethen mubina +9

Ya kebirü entellezi la tehdil ukulü livasfi azameti + 1000

Subhane rabbiyel a'la

Sübhane minennaril eflaki, biezkaril emlaki kema tüskinül arza biezkarizzakirine, kale li ezkari himiletin lil mahmuline, ve meskenetin lil miskinine, ve muherriketin lil mutehharrikine, sübhane men hüve külle yevmin hüve fi şe'nin.

Allah cc. Zihin açıklığı versin.

Dualarımız seninle.

10. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    Cemal Abi; benim yolumun üstünde de böyle bir geçit söz konusu. Haziran'daki ÖSS sınavına hazırlanıyorum. Her geçen ay, hafta, gün, hatta saatte stresim artıyor. Ancak çalışıp hak edildiyse Allah yanında olur. İnşallah alnının akıyla kazanırsın. :)

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Sezgin sana güveniyorum. Bende Öss'ye hazırlanıyorum. Sınav stresi nedir biliyorum. İnşallah hepimiz Cemal Abi , sen , ben başarılı oluruz. Eminim ki forum da bunu çok istiyor...
    ALLAH (C.C) yar ve yardımcımız olsun.

Saygılar.

12. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    Teşekkür ederim. Saygılar...

13. taygun

taygun Guest

Allah yardımcın olsun Cemal kardeş.

Ama iyiki Türkçe sınavına girmiyorsun ve iyiki Olcay Hocam senin Türkçe öğretmenin değil... ;)

Saygılar

14. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Tamer Abi alemsin yaa :D:D Olcay Abi öğretmen olsaydı kimse dersinden geçemezdi... :D
    Şaka yapıyorum tabiki. Yoksa burdaki her insan gibi Olcay abim de dürüst güvenilir bir insandır. Kim ne alsaydı hakkını verirdi...

Saygılar.

15. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Benim de 20'sinde 4 keredir geçemediğim dahiliye sınavım var.Dua etmeyeni fururum :D Allah hepimizi muvaffak eğlesin...

16. cemba

cemba

Olcay abicim çok teşekkür ederim. Allah (c.c.) yar ve yanında olsun abi.

17. cemba

cemba

Haklısın Tamer abi. Ama artık dikket ediyorum. Teşekkürler abi

18. cemba

cemba

Sezgincim çok ama çok teşekkür ederim. Umarım kardeşim senin için hayırlı olan en güzel bölümü kazanırsın ve çok güzel başarılara imza atarsın. Allah (c.c) yar ve yanında olsun.

19. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Tüm öğrenci arkadaşlarımıza ALLAH(cc)zihin açıklığı versin.

Sayfayı Paylaş