1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lepistes

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde AhmetCnr tarafından 17 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. AhmetCnr

AhmetCnr

İsim:
    AhmetCnr
    Mrb lepistes besliyorum yeni başladım ama dişilerde şeffaf bir dışkı benzeri birşeyler çıkıyor konuylakalakalı yardım edebilirmisiniz

Ekli Dosyalar:

2. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    İç parazite benziyor sarımsak yada karanfil ezin en güzeli sarımsak yemine emdirip günde bir kere uygulayın. Yem olarak ne kullanıyorsunuz?

3. AhmetCnr

AhmetCnr

İsim:
    AhmetCnr
    Kaz ciğeri diye biliyorum tavsiyeniz varsa başka yem olarak da dinlerim

4. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Kaz ciğeri form tutturmak yada lepistes yavruları İçin iyi yem. Sürekli kullanımda suda bulanma ve fosfat artışı yağabilir. Araya farklı yem de katalım mesela tetranın fresh blood gibi bir şey vardı tam adını hatırlamıyorum güzel yem fazla bulanma da yapmaz. Bir öğünü de bu ara pul yemle şenlendirelim tabi sarımsak suyuna batırarak. Her seferinde taze hazırlamanızı tavsiye ederim bekletmeden verelim. Ev işkembeci gibi kokabilir ama idare edin bir hafta kadar.

İyileşme gerçekleşip dışkılar düz ip şekline döndüğünde sarımsaklı yemi haftada bire indirelim haftada bir öğün de aç bırakalım içleri temizlensin ;) Çok geçmiş olsun tekrar

5. AhmetCnr

AhmetCnr

İsim:
    AhmetCnr
    Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş