1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

PORTAL AİLESİ BULUŞTU

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde reis tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    En yakışıklı diye birini seçmeye kalksam emin ol seçemem. Temel hocam , Olcay hocam , Tamer hocam , Sezgin kardeşim vs. vs. hepiniz birbirinizden yakışıklısınız. ALLAH'ım hepinizi korusun , ıslah etsin inşallah. Elif hanım kızınız çok tatlı. ALLAH analı babalı büyütsün. İnşallah portal olarak yaz aylarında daha da kalabalık organizasyonlar gerçekleştireceğiz. ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Aranızda olamasak da emin olun gönlümüz sizlerle.

Saygılarımla...

2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Hüseyin yakışıklılık sıralamasında adımı, not defterinde de adını göremiyorum... Sen bu kursu bitiremeyecekmişsin gibi geliyor bana... :D

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Abdullah abi en yakışıklınız. Abdullah abi paratezin içindekileri okuma :D (Bakmayın siz ona öle dediğime)

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Ohoo üstad siz kimseyle kıyaslanmazsınız Abdullah Bey her daim birincisiniz yakışıklılıkta. Zaten böyle bir sıralama olsa emin olun ben sonuncu olurum. :D

Saygılar...

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ya arkadaşlar;akşama kadar elimizden fotoğraf makinaları düşmedi.Nerde bu resimler?? :)

Özellikle Tamer hocam; nerde senin karelerin hocam ??

6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Valla resimlerdende anlaşıldığı üzere çok keyifli bir buluşma olmuş valla bugün Abdullah'ı arayıp nerdesiniz diyerekten bir sürpriz yapmayı çok istedim ama 3-4 gündür çok felaket üşütmüşüm ve yatıyorum.C.tesi pazarımıda yatarak geçirdim ne yazık ki yoksa orda olmayı çok isterdim.. :( Aile bireylerimizi beraber görmek bizim içinde çok güzel oldu, inşallah yazın sülale toplantısı yapıyor oluruz :)

7. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Geçmiş olsun Volkan abi, dikkat et kendine.

8. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    volkan abi geçmiş olsun

9. farukocak55

farukocak55

Geçmiş olsun Volkan Bey..
    Olcay abi bende birkaç tane foto çektim ama ordan direk işe geldim biliyorsun ve hala çalışıyorum.Biliyorsun 2 saat uykuyla oraya geldim ve halada uyumadan devam ediyorum.Bugün akşama doğru anca resimleri upload ederim belki...
    Çok güzel bir buluşma oldu...

10. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Teşekkür ederim arkadaşlar dilekleriniz için :hasta:

11. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Kanka geçmiş olsun... Nedir durumun, kulak tıkanması, ağrısı vesaire... Olmazsa antibiyotiğe başlatalım seni Cem'e konsülte ettirip... Şimdilik bol su iç kankacığım...

Bir de yemeğine bir diş (pardon dilim mi idi?) limon (iyice ez, kadın çorabından süz), bir ampül bemiks kompoze ile 2 mL senin multivitaminden emdir öyle ye... :D

12. verko

verko

İsim:
    Orhan ÖZALAN
    Çok güzel bi buluşma oldu. Tanıştık kaynaştık. Her ne kadar kulağımdaki cihaz yüzünden konuşulanları anlayamasam bile. O arada Temel ve Teoman hoca beni deniz akv.u kurmaya ikna
    ettiler.
    Bir dahaki buluşmamız İnşallah daha kalabalık ve daha keyifli geçicek gibi geliyor.
    Emeği geçen herkese teşekkürler.

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Geldiğin için biz teşekkür ederiz Orhan abi.

Saygılar...

14. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Güzel bir ortamı kaçırdığımı resimlerden anlamıştım artık yaza telafi ederiz inşallah :)

Kanka valla balıkları tedavi etmeye uğraşmaktan kendimizi nasıl iyileştireceğimizi unuttuk.. :)

15. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Ey portal ailesi nice mutlu buluşmalara ... :D Doğum günü kutlar gibi oldu.... :D

Saygılar.

16. sherides

sherides

İsim:
    Elif TEREM
    Eda için güzel yorumlarda bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Allah (cc) cümlemizin evletlanı analı babalı sağlıklı büyütsün
    Bu arada ben de Temel beyle tanışma ve sohbet sonunda acaba bende deniz akvaryumu hayali kurabilir miyim diye düşünüp forumda ki Temel beyin movilerini izledim
    Önce bende başarabilir miyim bunu diye düşündüm
    Ama sonra bu güzelliğe ulaşabilmek çok zor geldi. Digitürkte radyo dinliyomuşum gibi hissettim kendimi
    Allah (cc) nazardan saklasın
    Orhan beyinde Deniz akvaryumu kurmaya karar vermesine sevindim
    Darsı bir gün benimde başıma

Çok çok güzel bir buluşma ve paylaşım oldu herkese çok teşekkürler

17. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza katıldığınız için teşekkür ederim Elif hanım.Özellikle Eda ayrı bir renk kattı bizlere :)

18. swat

swat

İsim:
    Nurullah AYDIN
    Valla harika bir gün geçirmişsiniz size özendim :(

19. taygun

taygun Guest

Herkese Merhaba,

Hem fotoğraflardaki bir sorun ve hem de iş yoğunluğundan ötürü resimleri Forum'a ekleyemedim. Sonunda başardım. Aşağıda resimleri yorumsuz olarak göreceksiz. Her biri için fikirlerimi yazsam benim gibi yaşlı adama ağır gelir. Nasıl olsa resimler benzer. Diğer arkadaşlarım güzel yorumlar katmışlar. Son olarak, resimlerden isteyen arkadaşlar olursa e posta adreslerini bana özelden bildirirlerse hemen gönderirim.

Umarım bu güzel toplantılar devamlı olarak mesela her iki ayda bir gerçekleşir.

Son olarak, Elif Hanım'ın ailesi ile birlikte aramıza katılması büyük bir incelikti. Kendisine ben de teşekküer etmek isterim.

Saygı ve sevgilerimle,

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 18 Ekim 2016
  20. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Tamer abi yaşlı ne demek yaş 45 ama maşallahın var abi genceciksin daha, bende buluşmaların sık sık olmasından yanayım, böyle güzel insanlarla hoş vakitler geçirmek büyük zevktir.

Sayfayı Paylaş