1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su Arıtma Cihazı Montajı

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde Alparslan tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Su Arıtma Cihazı Montajı

Fark etmez Alparslan güle güle kullan. Bu arada Bora bey haklı güzel fotoğraf çekmişsin NTV reklamlarından etkili mübarek.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Temel abi fotoğraf çekmeyi git git de öğreniyorum herhalde (kaza olmuş) :D

İSYAN bunu beğendi.
  3. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Hayırlı olsun Alparslan:) Bir sorum olacak şeffaf kutu sadece alttaki 3 tane den 1 tanesinde var ben de üstteki iki tanesi şeffaf falan değil bir sıkıntı olmasın sonra?

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Abi bu tam şeffaf içi görülüyor ve acılıyor, bittikce ilave ediliyor daha almadım, ama daha evel okudum ve resimlerini gördüm...

5. maxiimuss

maxiimuss

İsim:
    mustafa güneş
    Arkadaşlar merhaba konu biraz eski ama yeni konu açmaktansa bu konuyu güncelliyeyim dedim. Şimdi ben de bir tane eve su arıtma cihazı alacağım bu kesin artık. Fakat internette hem çok firma var hem de insanların fikirleri çok değişken. Açıkçası bu konuda oldukça kararsız kaldım. Yaptığım araştırmalara göre mayer isimli firma biraz ön plana çıkıyor ama tam emin değilim. Bu firma hakkında bilgisi olan var mı ? Ya da bu firmadan daha önce ürün alan var mı ? Firmanın sitesini aşağıya bırakıyorum, bir inceleyebilirmisiniz.

su arıtma

6. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    tavsiyem filtech memran ve prolute mb 400 reçine olsun . bunun dışında karaköyde ***** su arıtma var uygun fiyata gidip yaptırabilirsiniz

7. maxiimuss

maxiimuss

İsim:
    mustafa güneş
    Arkadaşlar uzun süredir araştırma yapıyordum sonunda aldım su arıtmamı son derece iyi oldu. Aşağıdaki sitelerden su arıtma almadan önce teknik bilgi edindim. Aşağıya bırakıyorum belki size de faydası dokunabilir.

su arıtma

ters ozmoz

ters ozmoz

hiter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş