1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Temel Hoca'ya Yeni Tuzlu Su Akvaryumu Önerisi

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Neverlander tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Bir filmde görmüştüm de Temel Hocam... Yeşil Müren balığını (yani beni daha önce resmini koyduğum balığın aynısını) cama cam bir akvaryumda besliyorlardı... şaş:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Abdullah hoca'm çok doğrudur. Balık mecbur bırakılmıştır, zaman içinde alıştırılmıştır vs. Ziyaretçilerin görebilmesi açısından çareleride yok aslında. Cama cam olması yanıltıcı olmasın, o tarz akvaryumların görünmeyen yüzünde güçlü filtrasyon vardır. ;)

3. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Doğrudur Temel Hocam... Bayağı büyük de bir akvaryumdu ancak yeşil müren neredeyse kıpırdamadan oturuyordu... Pek de keyif alıyormuşa benzemiyordu...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Zaten keyif almasını beklemek hayal olur, tam doğal benzetme ve kapalı sisteme tam adaptasyon ister, cama cam yerde keyifli olmasını beklememek gerekir.

5. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Hayatımda iki üç defa canlı müren gördüm akvaryumda, ama deniz akvaryumuna geçsem bile belkide bakacağım son tür olur pek hazzetmiyorum, bir deliğe giriyor bir tek kafası dışarda koca balığın :) e daha ne anladım benim utangaç vatoz bile ondan çok gösteriyor kendini, balık gezecek abi göreceğim yoksa keyfi çıkmaz

Sayfayı Paylaş