1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yine HÜRRİYET'teyiz (Aphanius villwocki balıklarımızla ilgili projemiz)

Başlığı 'Ülkemizden Sucul Yaşam' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
  2. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel
    Cevap: Yine HÜRRİYET'teyiz (Aphanius villwocki balıklarımızla ilgili projemiz)

Onur hocam harika bir haber...Umarım final sergisinde de başarılı olur...:helalolsun:

3. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Eyvallah dostum, sağ olasın.

4. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Arkadaşlar, az önce öğretmen arkadaşımızı ve öğrencilerimizi Ankara'ya gönderdik. Nesli tehlikede olan Aphanius villwocki balıklarımızla ilgili olarak hazırladığımız proje kapsamında balıklarımız da ekibimizle birlikte Ankara'ya doğru az önce çıktılar.

TÜBİTAK bünyesinde yapılacak final sergisine ilimizden ilk kez bir proje katılıyor. Sergi, Başkent Öğretmenevi'nde olacak. 8-9-10 Mayıs 2012 tarihlerinde sergiyi gezebilirsiniz ve Aphanius villwocki balıklarımızı canlı canlı görebilirsiniz. 11 Mayıs'ta sonuçlar açıklanacak.

Öğrencilere akvaryum kurulumunu anlattım, gösterdim. Bu kez akvaryumu onlar kuracaklar.

Ben şu anda işlerimin yoğunluğu nedeniyle sergiye katılamıyorum, ama Cuma günü (11 Mayıs 2012) Ankara'da bir ihtimal olabilirim.

Projenin şu ana dek geldiği noktayla ilgili ayrıntılar aşağıdadır:

Aphanius villwocki balıklarımız Bursa'da

Aphanius villwocki balıklarımız yine Hürriyet'e haber oldu

Aphanius villwocki balıklarımızla ilgili internet sitemiz

Sözümü şimdilik Şef Seattle'ın ‎muhteşem sözüyle bitiriyorum: "Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak."

Sayfayı Paylaş