1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

300 litre resif adayı.

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde akinkaptan tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. akinkaptan

akinkaptan

İsim:
    akın kaptan
  2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    300 litre resif adayı.

Ellerine, emeğine sağlık Akın bey. Paylaşım için teşekkürler. em34: em34: em34:

3. görkemtemel

görkemtemel

Akın bey merhaba ;
    Kurulumunuz hayırlı uğurlu olsun ,akvaryumunuz ve sistem pırıl pırıl gözüküyor naz: naz: Kaya dizaynınız çok hoş gerçekten elinize sağlık..Benim gördüğüm eksiklik ışık sistemi ,t8 kullanıyorsunuz sanırım. T8 in altında reflöktör tarzı birşeyin olması iyi olur ,Işığı daha fazla yansıtacağı için daha verimli olur...Tabiki akvaryumdaki canlıların ışık isteğine karşı t5 veya led aydınlatmaya geçmeniz çok yararlı olcaktır.Akvaryumunuzun ölçülerini ve ne tarz canlılar bakmak istediğinizi belirtirseniz eksiklik konusunda daha fazla yardımcı olunabilir.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    300 litre resif adayı.

Hayırlı olsun Akın. Dekoru ben de çok beğendim. Akvaryum arka fonuyla süper görünüyor. Eksik görünmüyor açıkcası hemen yapılması gereken. Ancak ben ps performansını yetersiz buldum. Islak topluyor sanırım.

5. U.Uçar

U.Uçar

İsim:
    Ufuk UÇAR
    300 litre resif adayı.

Aqua Macro bazı hobicilerce beğenilmemesine rağmen ben 2,5 yıldır 7/24 düzenli kullanıyorum ve memnunum.Sadece ayarlarını iyi yapmak gerekiyor, örneğin 100 litrelik nano reefimde bir kaç günde toplanan atık fotosu aşağıda

6. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    300 litre resif adayı.

Akın bey göze hitap eden güzel bir akvaryumun yapmışsınız. Balıklar ve bir kaç canlı girince daha güzel görünecektir.

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    300 litre resif adayı.

Akın tebrik ederim güzel ve temiz bir akvaryum kurmuşsun. em34:

Sumpun kulesi biraz ufak olsada kulenin aldtındaki bölüm çok güzel,karantina olarak kullanılabilir. Zaten oraya kum koyma sebebinde orayı ayrı bir akvaryum olarak kullanmayı düşündüğün için sanırım?

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    300 litre resif adayı.

Akın abi dekoru çok beğendim. Genel görüntü gerçekten çok güzel maşallah. İnşallah istediğin gibi bir sistem olur. Tebrik ederim abi.

9. akinkaptan

akinkaptan

İsim:
    akın kaptan
    Orayı refigium yapıcam cloarpa koyucam ve karantina olarak kullanıcam. İnternette gördüm o böl kum olan bölmede percula yavrulatan bile var ama ben biyolojik filtrasyon için kullanmaya düşünüyorum. ps nin ayarını daha tam yapamadım ve üstteki kapagını kaybettim :( umarım kapagın olmaması sorun yaratmaz. Bu arada aydınlatma 4x24 t5 2 adet daha eklemeyi düşünüyorum böylelikle 6x24 olucak.

10. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    300 litre resif adayı.

Akın tebrik ederim harika bir akvaryum kurmuşsun.Sump sisteminde çok derli toplu.Ellerine sağlık.Bana ledlerle ilgili bir soru sormuşsun.ledleri boşver t5'lerden şaşma.

11. Portnoy

Portnoy

300 litre resif adayı.

Paylaşım için teşekkürler... Güzel akvaryum .. naz: em34:

12. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    300 litre resif adayı.

Güzel akvaryum ortaya çıkarmışsınız,kutlarım :helalolsun:

13. actroses

actroses

İsim:
    Murat Efe
    Akın bey tebrik ederim çok güzel bir akvaryum olmuş.
    Kuracağım akvaryumun sump dizaynı için araştırma yaparken sizin sumpın resimlerini görmek güzel tesadüf oldu.

14. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    300 litre resif adayı.

Akın akvaryumun son durumu nedir ? Canlı ekledinmi? Yeni resimler bekliyoruz. burda:gif

Sayfayı Paylaş