1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Arama özelliğini kullanamıyorum

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde salkayetrer tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Sayın forum yöneticileri ve sevgili arkadaşlar; Forum içerisinde arama yaparken helekide şu son bir kaç gündür ulaşmak istediğim bilgilere ulaşamama gibi bir sorun yaşıyorum,resimleyecek olursam ;

Resimdeki ekranla karşılaşıyorum ve linke tıkladığımda sunucu geç cevap verdiği için sayfa açılmıyor .8. Eğer bir düzenleme söz konusuysa benim haberim yok ama bu bir sorunsa diğer arkadaşlarında faydalanmak isteyeceği bilgilere basit aramayla ulaşamaması anlamına geliyor.Bir önlem alınmasını tavsiye ediyorum.Bilginize , iyi akşamlar :)

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Merhaba Seha, nasıl bir sorun var biraz daha açarmısın ? Forumda bir sorun yok. Sayfaların geç açılması yada açılmaması kullandığın pc den kaynaklanıyor olabilir. .8.

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

DNS yi değiştinmi son zamanlarda yada çerezleri en son ne zaman sildin ?

4. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Çerezleri clean-cleaner sağolsun her 2-3 güne bir siliyorum.DNS konusunda evet şu an kullandığım DNS değişik 208.67.222.222/208.67.220.220 'yi kullanıyorum daha önce böyle olmamıştı.Bende anlayamadım...Belki pc'den olabilir çünkü moderatörün belirttiği linke tıklayınca aşağıdaki resim karşıma çıkıyor ;

Eğer sorun bendeyse çözüm nedir acaba?Yok bende değil başka arkadaşlarda bu sorunu yaşıyorsa belirtsinlerki sorun daha çabuk çözülsün :) Bu arada DNS'i normale çevirdim ve sorun hala devam ediyor :(

5. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Dns yi normale çevir yani otomatik atamaya al ip ve dns otomatik alınsın, modemini aç kapa bilgisayarını aç kapa düzelir inşallah.

6. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha

Emrah abi dediklerini zaten yaptım ama sorun hala devam ediyor :) Ancak kimsede ses seda olmadığına göre sorun sanırım bende .8. Bir bakalım zaten bu aralar format atacağım bilgisayara :) Olmadı modemede rest çekeriz hallolur inşallah saat:gif Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim saygılar:gif

7. 0xyGen

0xyGen

İsim:
    Yunus Öksüz

Sonsuz yönlendirmeye çalışılan adres satırını görsem( resimdeki adres satırı ) yardımcı olacağımda görünmüyor.

Sayfayı Paylaş