1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balıklarım Hastamı ?(Resimli)

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Sky2007 tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Arkadaşlar balıklarımın hastalıkları geçti beyazlıkları kalmadı Hele şükür bunun tedavisinide Bolca Oksijen + Metilen Mavisi + Bitkisel Yem kullandım Sera Flora bence fazla proteinsel ve oksijenden dolayı oldu.Bitkisel yemle besliyorum artık 2 gün protein 1 gün dondurulmuş kurt 4 gün bitkisel olarak besliyeceğim...

1 tane daha iceman aldım Dişi olduğunu tahmin ediyorum anüs vent olarak üst taraftaki yer büyük alt taraf küçüktü beneklerinden ve kafa yapısından ama eve gidince şöyle bir sorunla karşılaştım vatozum vardı vatozu yemişler :yazik: gözleri falan gitmiş bundan başkada sorun Yok.Akvaryuma 3-4 portakal cichlid alacağım diğer portakal yanlız kaldı.

2. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    ouw... Tanrımm.. vatozun için üzüldüm.. ama bunu her balık kolay kolay yapamaz makaranta vardı sizde dimi. Onlar yapmış olabilir çünki oyulmuş. Yeşilliklere anlam veremiyorum.

3. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Ya bu yenme veya saldırı olamaz.Bir hastalık gibi bişey var:smiley33:

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Herşey olabilir, balık eceliyle ölmüş olabilir ve ondan sonra tırtıklamışlardır. Vatoza saldırıp öldüreceklerini ben de düşünmüyorum. Sağlık olsun ve geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş