1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu Başarıyı Görmedim Ama Hak Ettiği Yerde Değil

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Eser tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Eser

Eser

İsim:
    Eser Atalas
    Çok özür dileyerek yazıyorum ama bu forum bence diğer tatlı su ve tuzlu su forumlarının arasında hak ettiği yerde değil. Oysa ki bu forumda diğer hiçbirinde görmediğim, emek ve masraf gerektiren, kimsenin aklına bile gelmeyecek ama süper çalışan ve çok ucuza bir sürü iş çözen milyon türlü Zihnisinir icadı tarzı DIY ve akvaryumla ilgili çözüm var. Ben ne zaman enteresan birşey merak etsem bu forumda bulabiliyorum. Neden çok fazla kişi bilmiyor ve kullanmıyor bu çok güzel, faydalı, ve değerli forumu?

Tekrar özür dilerim yorumlarım kırıcı ise...

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: Bu Başarıyı Görmedim Ama Hak Ettiği Yerde Değil

Eser bey yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu forum kendini gerçekten bu akvaryum hobisine adamış insanlarla dolu ve hepside elinden geleni yaptığı her şeyi paylaşan ve bilginin paylaştıkça arttığını bilen insanlar. Ve bu yüzden dir ki herkes elinden geleni yapıyor ve yapmaya çalışıyor ve sonuçta böyle bir forum çıkıyor ortaya. Elbette zamanla herkes bu forumu tanıyacak ve bilecektir. İyi olan dürüst olan her zaman kazanır.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bilmeyen yok Eser forumu. O dediğin konuların okunma oranına bakarsan ne demek istediğimi anlarsın. Yalnızca çok sorun yaşadık geri kaldık, DNS değişimleri çok fazla oldu geriledik ama kemik yapı hep yerinde kaldı.

Ne olacak sonuçta herkese açık forum, yapılanlar kılçığına kadar anlatılmış. Okuyan alıyor gidiyor. Günlük 3.500 kişinin ziyaret ettiği bir yerden söz ediyoruz kim nereyi bilmeyecek? Kapatacaksın forumu ziyaretçiye, bazıları gibi yeni üyelere de 100 mesajı olana kadar aha size bir forum burada yazın önce görelim diyeceksin olup bitecek.

Akvaryum esnafı dahil bizim hobicimiz bilinçli değil bence. Gördüğün gibi alırsın hayatında ilk defa akvaryum kuran birkaç emekçiyi ele öğretirsin, emek verirsin ve adamlar öyle işlere imza atar ki kendin de hayran kalırsın. Fakat bu kadar okudum geçtim hırsızı, kopyala yapıştır hırsızı varken onlarda kalmaz bu forumlarda.

Kalabalık demişsin vb ama biz diğer yerlerdeki gibi bildiğine, bilmediğine, görmediğine, tecrübe etmediğine atlayan, sadece ekipman önerisine alışmış, hobinin içindeki emek hobisini unutmuş adamları burada istemiyoruz. Zaten onlarda ilk 5 mesajında kendini belli ediyor, yine ilk mesajları hediye konularına olanları siliyoruz forumdan. Az ama öz olsun böyle olsun.

4. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Eser bey, Temel abininde dediği gibi aslında ziyaretçi sayımız her geçen gün artmakta, bizim diğer sitelerden farkımız içeriğimizin tamamen bilgiyle ve hobiye katkılarla dolu olması. Az çok hepimiz diğer siteleri biliyoruz. Ticaretin döndüğü, entrikaların ve çekişmelerin cirit attığı ortamlar mevcut. Şuan sanal alemin en kaliteli ve düzeyli sitesine sahip kullanıcılarız. Bizlerin kaygıları çok kişinin olması değil gerçekten hobiye değer veren insanlarla portalın yükselmesi. Bu sebeple kapımız her gelene değil, bu işi buradaki seviyeye ayak uydurarak yapabileceklere açık. Zaten bu tarz olmayan insanlar belirtildiği gibi alıp gidiyor. Üye sayısını şişirmek çok kolay. Amaç bu değil.

Sayfayı Paylaş