1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

CHELMON YEM YEDİRME :)

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde eren41 tarafından 3 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. eren41

eren41

İsim:
    EREN BÜYÜKYILMAZ
    evet çok istediğim bir balıktı chelmon ama yem yeme sorunu olduğunu biliyorduk uzun araştırmalar sonucunda ispanyadan bir yem aldık Yem getiren doruk kardeşime teşekkür ederim ve 10 tane chelmonda denedik aqua reef center burak atabaş kardeşimle [​IMG] ve içlerinden 1 tanesi yemi yedi artık öyleki iyice arsızlaştı ve her tanka el soktugumuzda ele gelir oldu şimdide elden yem yeme videosunu atıyorum Maşallahları esirgemeyin...

not:akvaryumda amonyak patladıgı için mercanlar biraz keyifsiz [​IMG]

veysel, sezai25, ANIL/ÇANAKKALE ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Ufuk_Arslan

Ufuk_Arslan

Yer:
    Istanbul - Sefaköy
    İsim:
    Ufuk
    maşallah diyelim. yem alan nadir canlı bu yemin devamı umarım gelir sonrasında

3. eren41

eren41

İsim:
    EREN BÜYÜKYILMAZ

arteima yiyior kendisi yem konusunda 6 ay kadar bu yem yeter kendisine sonrasında :) illa bi ispanya turumuz olur inş o sürede kuru yeme alıstırmak önemli

4. Ufuk_Arslan

Ufuk_Arslan

Yer:
    Istanbul - Sefaköy
    İsim:
    Ufuk
    bu arada bu yemin markası nedir?

5. eren41

eren41

İsim:
    EREN BÜYÜKYILMAZ
    MASSTİCK denen bir yem ispanya üretimi

6. Cyberx26

Cyberx26

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    Barış Akın ÖN
    Maşallah, bende chelmon hep istedim ama yem sorunu yüzünden uzak durdum. İnşallah sponsorlar bu yemden getirir :)

eren41 bunu beğendi.
  7. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    11206134_10152979170025060_2416133675943165164_n.jpg

Chelmona koskocaman maşallah.Benim tank kurma sebebi bu balıktır.Dönem dönem hep denedim,hatta elden yem yiyenini bile edindim.Gün içinde az ve şık sık beslenmesi gerekiyor.Bırakıp tatile gidilecek bir balık değil.

eren41 ve ANIL/ÇANAKKALE bunu beğendi.
  8. ANIL/ÇANAKKALE

ANIL/ÇANAKKALE

Yer:
    Çanakkale/Manisa
    İsim:
    ANIL/ÇANAKKALE
    Maşallah akvaryumda isler yavaştan razıya oturmaya başlamış. Çok sevindim. Bu arada chelmon alınır:D

eren41 bunu beğendi.
  9. eren41

eren41

İsim:
    EREN BÜYÜKYILMAZ

teşekkür ederim :) yawas yawas kendine geliyor mercanlar tabi conchları bekliyoruz kum full yosun oldu:)

ANIL/ÇANAKKALE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş