1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Elinden zehir olsa yerim :) (video)

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Emrah Ece tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Mollylerimi ellerimle beslerken çektim dün gece saat ikibuçukta :) ben bu anı yaşarken çok keyif aldım bakalım sizler izlerken aynı zevki tadabilecekmisiniz, biraz karanlık çıkmış olabilir, şimdiden iyi seyirler.

http://img190.imageshack.us/i/adsz0001i.mp4/

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Örnek aldığın yol çok doğru bir yol. :F Moliden hariç başka balıklarda elden yem almış tebrikler. Yedirin yedirin elden, balıklarınızla aranızda bağ oluşsun. Bizi de kendinizi de üzmeyin. öp:

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Asıl saeler çok acayiptiler elimden yem almak için birbirlerine saldırdılar :) saelerin biri diğerini elime yaklaştırmamak için yapmadığını bırakmamıştı :) arada böyle elimle besliyorum lepistesler bile yem alıyorlar ama molylerin cüssesinden tırsıp hengameye pek yanaşmak istemiyorlar. 4.10 dan sonrasında birkaç saniyeliğine avcumun içine dikkat :)

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Balıklı çermiğe çevirdiniz akvaryumlarınızı iyice valla :D Elden besliycez diye öp: Şaka bi yana güzel bir çekim olmuş.. Balıkları elle beslemek ayrı bir keyif tabii ki... Sae'lerin yeme saldırış olayı ve görmemişler gibi atlaması , gelen öteki sae'yi kovalaması sonra diğerlerinin gene ağzından yemi almaya çalışması güzel görüntüler oluşmasına sebep oluyor.. Herkese tavsiye ederim bu hareketli canlıları..

Video için teşekkürler Emrahçım eline sağlık..

5. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Bir sonraki videom çemberden sae geçirmek olacak nasılsa parmaklarımın oluşturduğu çemberden geçiyor aşağıdakinden nesi eksik :D

6. taygun

taygun Guest

Eline sağlık Emrah. Güzel görüntüler. Sae de senin elini iyice kabullenmiş ki parmaklarının arasında girip çıkıyor.

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Balıklarının Maaşallah ı var Emrah. em34:

Keşke benim yabanilerde böyle elimden yem alsalar ama nerdeee. :hasta:

Sayfayı Paylaş