1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Leather Coral Fragları

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde massaka36 tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ybarbaros

ybarbaros

Yer:
    Ataşehir istanbul
    İsim:
    Yavuz Barbaros
    Uzun tentaküllü mercan için fiyat nedir?

2. massaka36

massaka36

Yer:
    istanbul büyükçekmece
    İsim:
    Emre karabas
    Elimden buyuk o 125 tl istiyorm

3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Güzelim canlıyı satmak uğruna pinçik pinçik etmişsin sonrada alın kurtarın beni diyorsun:(

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. massaka36

massaka36

Yer:
    istanbul büyükçekmece
    İsim:
    Emre karabas
    Hanm agam sps leri yigmak icin buyugnu verdim ucuza alan cikmadi bende parampincik ettm pismanmiyim degilm :) kac kisi 20tlden frag aldi yarin obur gun pylastiklarinda o guzel canliyi massaka36dan aldik dediklrrinde daha mutlu olurum :) sonucta bu hobiye basladigimda asil olmasi gereken hobicilerin kendi aralarinda frag paylasip insanlarla paylasmak okyanustan cikacak bir mercani daha kurtarmak diye ogrendik :)

5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bu konu uzar gider:) Yani hobicilerin kendi aralarında frag paylaşmaktan anladığın pinçikleyip daha uygun fiyat yelpazesine çekmekse.Belki ben at gözlüğüyle bakıyorum çünkü tankımdan hiç canlı satmadığım için.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  6. massaka36

massaka36

Yer:
    istanbul büyükçekmece
    İsim:
    Emre karabas
    Bnde o konuya soyle bakiyorm ben o canliyi aldigimda bu pincikler gbi frag idi sonradan bu hale geldi zaten cikan canli yeni gelen canliyi karsiliyor olmadi hediye ediyirm zaten at gozluklerini at hanim aga canli buyudu ise ihtiyaclarini karsilayamiyorsak budayacagiz :)

Sayfayı Paylaş