1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

( Petrochromis ) Bu tür Tropheusların tahtını sallar mı ?

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde erdal duneray tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Temel abi,anti sansürü yükle.Siteye faidemiz dokunsun dedik,konu silinmiş.Akvaryum portalinin ne işi olurki zaten böyle paylaşımlarla.

2. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
    Host dosyaını yüklerseniz oda olur .

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  4. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
    Selamlar Temel bey videoları seyrettiniz mi ?

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Videoları izledim evet. Çok beğendim baya uysal ve cana yakın balıklar bunlar. Neredeyse elini alıp sevecek balıkları arkadaşımız. Sakin balıklar gibi görünüyor genel yapılarına bakarsak.

Ellerinize sağlık videolar için.

6. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
    Riça ederim diğer forumlarda bu konu hakkında tartışmalar devam ediyor müthiş bir şekilde bu türe geciş var ve akvaryumunu hazırlayıp bekliyenler var

7. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
  8. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
    Cevap: ( Petrochromis ) Bu tür Tropheusların tahtını sallar mı ?

Bu asil türlere devam

Balıklar ülkemizdede yerini almıştır

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

9. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc
    Cevap: ( Petrochromis ) Bu tür Tropheusların tahtını sallar mı ?

Ben hobiye ilk canlı doğuranla başladım sonra tropikal türlere geçtim malavi sonra frontoza sevdası sonrada trop bu iş belli olmuyor ama bende yaklaşık iki buçuk senedir trop besliyorum yeniden tank kursam şu an yine trop beslerim ama bu beyeni olayı ben tropların hareketli olmasını seviyorum bir arkadaş çıkar bu türünde videodaki gibi kendini sevdirmesine vurulur alır balık kendini sevdirmez arkadaş balıktan soğuyabilir ve benim bir zamanlar ilangiden soğumam gibi.. insanın zamanla istekleri ve zevkleri değişebiliyor.

cirol bunu beğendi.
  10. müslim

müslim

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    müslim kavak
    Bende petro türlerine merak sardım fakat biraz araştırma yaptım türün fiyatları el yakıyor.

11. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Önce Japon,ardından Malawi ve en son da Tropheus a geçtim.Bu yeni tür çok güzel.Ama Tropheus lar daha da güzel bana kalırsa.Zevk meselesidir.Ancak kuracağım yeni 200x70x70 tankımda da kesinlikle Tropheus olacaktır.Benim için çeşitlilikleri ve renkleri bakımından daha güzeller.Herkesin farklı bir zevki ve buna paralel de farklı tercihleri olur.Paylaşımınız için de teşekkür ederim.Hiç değilse yeni yeni türler görüyorum.

Sayfayı Paylaş