1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Protein Skimmerlar: Tunze 9011, Aquarium Systems Io Skimm 400 ve Jebo

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Arkadaşlar selamlar,

Geçen ay portaldan Alper arkadaşımızdan 2. el olarak satın aldığım Tunze 9011 protein skimmer ı yeni bir maceraya atılabilmek için satışa çıkarıyorum.
    Ürün özellikleri:
    Sıfırı yaklaşık 900 TL dir :D
    Magnetlerinin durumu kötü, bu yüzden bantla ya da uğraşı ile düzeltilmesi gereklidir. Ben sump içerisinde kullandığım magnetleri kullanmama gerek yoktu ve bu yüzden kullanmadım.
    Çalışmasında ve kozmetiğinde bir kusur göremedim. Alana hayırlı olsun.
    Pazarlıksız 350 TL (Cidden pazarlıksız...)

Dün satın aldığım (evet dün) ve yaklaşık 10 dk çalıştırdığım Aquarium Systems IO Skimm 400 ps,
    her şeyi hesap etmeme rağmen asma yüksekliğini hesaba katamadığım için benim için kullanışsız bir duruma düşmüştür.
    Malum kutusu cartı curtu her şeyi ile beraber durmaktadır.
    Sıfır demezsek ayıp olur :D
    Pazarlıksız 175 TL (Cidden pazarlıksız...)

Ayrıca bir adet
    Jebo şelale skimmer maksimum 1 ay nano kullanılmış, bu da maddiyattan satılıktır.
    Fiyat 50 TL. Pazarlık vardır.

Aklımda olan ve denemediğim birkaç marka protein skimmer kaldı. Onlarla takas düşünebilirim :D

veysel bunu beğendi.
  2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Sadece 9011 güncel.

3. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    9011 leş gibi toplamış yine. Satmaktan vazgeçiyorum kendisini.

Sadece Jebo şelale skimmer güncel. Fiyat 50 tldir ve pazarlık vardır. Karantina tanklar için ideal diyorum.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş