1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sera granugreen+Sera granumeat hakkında.

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde Tugrul Akin tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin
    Merhaba abilerim ve kardeşlerim.

Sarı prenses balıklarım için İstanbul'dan aldığım ve uzun süredir kullandığım New Life Spectrum Chiclid Formula yemim bitmek üzere. Kayseri'de bu yemi bulamadım malesef. Ama Paket halinde sattıkları karışık açık yemler dikkattimi çekti. Forumda yemlerimiz bölümündeki yemleri araştırdım ve bu paketlerde sattıkları karışık yemin Sera granugreen ve Sera granumeat olduğunu farkettim. Sizce NLS bittikten sonra bu yemleri alıp yola bunlarla mı devam edeyim ? Yoksa sadece NLS mi kullanayım ?

Değerli yorumlarınız için şimdiden Teşekkürler.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015
  2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: Sera granugreen+Sera granumeat hakkında.

Yem konusunda Forumda satış yapan Ömer abi var onda güzel bir yem çeşidi ve uygun fiyat var. NLS güzel yemdir kullanabilirsin.

3. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Tuğrul abi ben sera granugreen ve sera granumeat(red) kullanıyorum.Bunların yanında Sera flora ve sera vipan kullanıyorum.Balıklar gayet sağlıklı ve canlı sanada tavsiye ederim.:ay:

4. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin

Kayseri'de NLS bulamayınca Sera'yı bir sorayım dedim Halil abi. NLS'nin içeriğini tam olarak bilmiyorum, bitkisel beslenme oranını karşılıyor mudur acaba ?

5. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin

Teşekkür ederim Haktan kardeşim. En başından beri Sera granugreen ve granumeat mi kullanıyorsun? Yoksa bu yemleri kullanmaya sonradan mı başladın kardeşim ? Balıklarda bir renk değişimi felan gözlemledin mi? Ondan korkuyorum açıkçası, bu yemler ile de balıkların renkleri eskisi gibi güzel ve parlak kalır mı :/

6. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

En başından beri kullanıyorum.Yavrulara bile öğüterek bu yemden veriyorum renkleri gayet canlı.

7. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin

Tamamdır o zaman kardeşim bu yemi alayım. Teşekkür ediyorum :)

8. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Ben otuz.comdan almıştım.Burdan da alabilirsin tavsiye ederim.2günde elime ulaştı. *****

9. Tugrul Akin

Tugrul Akin

İsim:
    Ali Tuğrul Akin

Burada 150gr.'lık karışık paketleri 10 liraya satıyorlardı sanırım. Hem daha hesaplı hem kargo beklemeyeyim.

Sayfayı Paylaş