1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yardımlarınızı 250 Litre Tank için Bekliyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde serkan8432 tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. serkan8432

serkan8432

İsim:
    Serkan Akgün
    Herkese selamlar tatlı sudan tuzlu suya geçtim tatbiki acemiyim akvaryum 250 lt nano bir tank arkadan sump lu resimler de gördüğünüz gibi neler yapılabilirim sizin fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum.mercan da bakmak istiyorum ve ayrıca akvaryumun üst kapağı var bunun için Düşünceler armatür için Tankın Genişliği (80 cm) üst kapakta baya bi nemlen me oluşmakta bana yardımcı olurmusunuz neler yapabilirim bu Tankı güzelleştirmek için şimdiden çok teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      46 KB
      Görüntüleme:
      902
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      65,5 KB
      Görüntüleme:
      901
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      75,4 KB
      Görüntüleme:
      924
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      42,3 KB
      Görüntüleme:
      898
    YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Hoş geldiniz.. Tacı çıkarmanızı tavsiye ederim suyun yüzeyinin havalanması açısından. Mercan bakmak istiyorsanız 6x24w ya da 4x24w t5 işinizi görür. Dalga motoru göremedim, dalga motoru da sirkülasyon için gerekli tuzlusu ekipmanlarından. Suyunuzu test edip stabil durumdaysa suyunuzun yaşına göre uygun mercanlardan başlayabilirsiniz. Kolay gelsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

serkan8432 bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bence taç kalsın ama kapaklar çıkarılıp askılı bir armatür yapılmalı, önümüz yaz akvaryumun üstü açık olması iyi olur...:)

YMR_AY ve serkan8432 bunu beğendi.
  4. serkan8432

serkan8432

İsim:
    Serkan Akgün
    Hoşbulduk armatürlerin boyu kaç santim Olmalı ayrıca dalga motoru da alıcam aklım da. Ps Şimdilik 170 lt lik fluval sea marka ikinci bir ps e şimdilik gerek varmı varsa bile Diy yapmayı planlıyorum bunun içinde malzeme listesi Lazım ps ölçüleri falan

5. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    24w armatür kaç cm bilmiyorum. 65-70 cm civarı bir armatür sizin için uygun olur. Arkadan sump için kendiniz ps yapmanızı tavsiye etmem askı ps ya da içten tunze 9004, jns vs1 gibi psler olabilir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

serkan8432 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş