1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı İstanbul-Anadolu Ekibinin Mayıs Ortası Sucul Alan Çıkarması

Başlığı 'Ülkemizden Sucul Yaşam' kategorisinde Neverlander tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    :cekingen: Ne diyebilirimki Temel abi Allah razı olsun bitkilerim mükemmel gelişti baktıkça seni hatırlıyor ve dua ediyorum dost:

2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Hobiye hizmet etme fırsatı tanıdık sana Temel Hocam... :D Bak bu iyiliği kimse yapmazdı sana... :D

Ama hakkımı da yeme yani... Yaptığın işleri destanlaştırdım cümlelerimle... :) Biz çıkarsa idik senin hakkında ne yazacaktık?... :D Bizim sayemizde şöhret oldun... :F Unutma ki şöhretin bir bedeli vardır... :) Seninki biraz ıslak oldu... :F

Millet sanat için soyunuyor... Sen hobi için ayakkabıları çıkarıp paçaları sıvamışsın çok mu? :F

Duymayalım bir daha şikayet ettiğini... :uyari:

:F :D :F :D :F :D

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Abdullah Hoca'm, hadi sen haklısın diyelim bu konuda. Peki Emrah arkadaşımıza dünkü mesajı için ne demeli ? ' Temel abi sen bizim için pis derelere girdin, ne olduğu belirsiz sulardan bitki topladın. Söz seni üzmeyip denize domates anemon almak için ben gireceğim '

Kafam karıştı huh: Ben nereye girmişim adam canım denize girecek ve bir de bana kıyak yapmış olacak. Bu gençlik ne olacak ben anlamadım. :D :D

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Temel abi gülümse foto:
    Pekala denizede sen girersin abi problem yok yani ben nasılsa yüzme konusunda pek becerikli sayılmam :D
    (Ben bu pişkinlikle devam edersem Temel hoca beni b..klu derelere gambusya yakalamaya gönderecek :D)

5. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Benim bir fikrim var Temel Hocam...

Domates anemonu için sen gir denize... Denizden çıktığında Emrah seni kurulasın... :D

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Abdullah Hoca'm, Emrah tuzlu su paludaryumu kuracak yakında değil mi ? Anemonla kurulumu düşünmeye başladı daha şimdiden. Emrah anemon düşüne dursun ilk darbeyi anemeondan hele alsın ondan sonra bak ben ona kendimi mi kurulatıyorum yoksa bizi artık yemeğe mi götürür bilemem. :)

7. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Yapmayın etmeyin ya...

Pazar günü Emrah ile Ümraniye'de akvaryumcuları turluyorduk... Bir tanesinin biraz gösterişli deniz akvaryumu var... Bir döndüm ki arkamı adam soluğu o deniz akvaryumunun önünde almış... Gözleri pörtledi balıkları görünce... Öylece kalakaldı önünde... Nasıl bir zehir enjekte etti iseniz artık o yolculukta adama... Zaten Mesut da yüksek dozdan gitti DIY PS yaptı...

Bari beni rahat bırakın... İstemiyorum tuzlu su falan... :hasta:

8. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Sen beni çekmeseydin canlı kaya soracaktım aliye:gif

9. Desert Falcon

Desert Falcon

Hadi o zaman Knipowitschia ephesi bulmaya,Bergama'ya :basardim: Ben rehberiniz olurum ama hiç bişey bulamazsınız :D

Abdulah abi varmı gerçekten böyle bir tür Bergama çevresinde? Bizim etrafımızda bi bakırçay var o da sera atıklarıyla kirletiliyor.Kalenin (Akropolis) arkasındada baraj var ordanda söğüt sazan çıkıyor.Yani göl akarsu falan pek yok etrafımızda ...

10. dream7

dream7

Akvaryum Portalı İstanbul-Anadolu Ekibinin Mayıs Ortası Sucul Alan Çıkarması

Harika bir gezi ve anlatım.

Şu böceği çok merak ettim. Okadarda araştırdım ama bulamadım. Hakkında bilgisi olan varmı. Yusufcuk yavrusu değil ona eminim.Bilgisi olan varsa takipteyim .

Sayfayı Paylaş